Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után próbákoztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után próbákoztatok újra az exeteknél, mert nem tudtátok őt elfelejteni? Ha igen, mennyi idő után? Sikerült?

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 17:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

Mert nem ment együtt, de külön is rossz, egymás nélkül.

Tudom hülyeség, de még a talalkozasunk is sorsszeru, romanzikus filmekbe illő lenne. :D

Nagyon jó páros voltunk, passzoltunk, de az igazság az, hogy megrekedtunk egy szinten, javarészt miatta. Inkabb ugy fogalmaznek, hogy ő rekedt meg egyénileg és már velem tartani sem tudott. Tini voltam, amikor osszehottunk, ő már dolgozott. 4 év van köztünk. Az évek alatt én utolértem és már huszas éveim masodik feleben vagynek komolyabb szintre, mint lanykeres, kozos lakasra gyűjtés, stb. Ő viszont erre egyénileg képtelen, tökéletesen megfelel neki a tini jarogatos szint. Otthon lakik, pénzzel bánni nem tud, 0 megtakarítás. Nem arról van szó, így is szerettem. Meg én vettem ki albit és hozzám költözött. De egy normális kapcsolatban az emberek közösen epitkeznek, nem csak kullognak a másik mögött és csapodnak hozza. Ezek sajnos nagy problémák, amiből sok konfliktus fakadt és igazából már mindkettonknek elege volt ebből. Én szenvedek, mert szeretnék vele lenni és szeretném, ha felnőne. Ő is szenved, mert ő is szeretne velem lenni, de nem tudja már megadni nekem azt, amit én szeretnék. És változni sem akar, hiszen ha akarna, akkor tudna. Volt már azóta kapcsolata, igen hamar befuccsolt, gondolom ott már igen hamar kiutkoztek ezek a problémák, na meg nem is nagyon szerethette, csak búfelejtő dolog volt. Hiszen alatta is és utána is próbált volna visszajonni hozzám. De ez meg már csak egy plusz sérelem bennem, úgyhogy sakk-matt. De mind a kettőnknek rossz ez a helyzet, ezt a vak is látja.

2021. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
:( szomorú
2021. júl. 7. 19:24
 13/14 A kérdező kommentje:
Érthető indokok.
2021. júl. 7. 19:29
 14/14 anonim ***** válasza:
56%
Egyszer igen. Másodszor már nem volt esély....és így a jó...most utólag már azt mondom, szerencsémre 'szétmentünk' végleg (pedig majd' belepusztultam).
2021. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!