Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor érezted, hogy a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érezted, hogy a kapcsolatod menthetetlen? Volt- e visszaút?

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 20:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Mikor szakítás után visszaengedtem magamhoz, már akkor éreztem, hogy már nem fog örökké tartani. Minden egyes nap úgy keltem fel, hogy még utoljára kiélvezem, hogy mellettem van.

Nem volt visszaút, ő már nem tett bele semmit. Pár hónap múlva vége is lett. Azóta sem dolgoztam fel, hogy tényleg nem szeret már. Hiszen 7 évig minden nap éreztette, hogy én vagyok a mindene. Aztán valami eltört. Nem tudom, mi történt. :(

2021. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Amikor először gondoltam arra, hogy jobb lenne szakítani. Nem sokkal később meg is tettem, csak gyűjtöttem a bátorságot. Több éves kapcsolatból nem könnyű kilépni.
2021. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 hónapja..
2021. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
1-es:tipped sincs, mi törhetett el?
2021. júl. 7. 21:04
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Mikor alig akart hazajonni, találkozni, menekult a szextol.

Es volt 3 nap szabim is, es mindharom nap egyedul voltam es hasonlokbol.

Es nem, nem 3.fél volt a dologban. Hanem csak az hogy levált nem szeret a haverjait választotta

2021. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt nála, csak nem merte kimondani. Valószínűleg ennyi. Voltak persze súrlódások, mélypontok. Hol nincsenek? De szinte a végéig láttam a küzdést és akarást rajta. Majd szépen ez redukálódott, megszűnt. Onnantól már nem volt kérdés, hogy csak addig marad mellettem, míg nem jön szembe vele valaki. Mivel nekem első párom volt és szerettem végig, én el sem tudtam képzelni, hogy ilyen megtörténhet ennyi év után. Én azt hittem, akivel megvagyunk 7 évig, azzal megleszünk életünk végéig. Állítólag laposnak találta, szerintem nem volt az. Az újdonság varázsát nem tudom megadni ennyi év után... Még a legszarabb időszakunkban is voltak randik, egésznapos programok. Sosem voltunk otthon ulosek, és emiatt is örültünk egymásnak és hálát adtunk egymásért állandóan. Szexuális téren sem volt gond, még az utolsó alkalomkor is "úgy" nézett rám. Tudod, mint aki felfal a szemével. Erre is azt hittem, hogy ez tök pozitív ennyi év után. Szóval nem csak éltünk egymás mellett, mint a nyuggerek. Fél Európát és Magyarországot bejártuk. A városunkat milliószor. Szinte nem tudok olyan helyre menni, ami ne hozzá kötne. Rengeteg emlék, rengeteg élmény.. De szerinte lapos lett.. Én ennél többet nem tudok nyújtani, úgyhogy elfogadtam a döntést. És végül én mondtam ki, hogy menjen.
2021. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
:((( utolsó :( sajnálom
2021. júl. 7. 21:14
 8/28 A kérdező kommentje:
5- os: ismerős. Legtöbbször egyedül
2021. júl. 7. 21:15
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is. :( de valahol hálás vagyok, hogy legalább volt ebben részem..
2021. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
2: valakinek több hónaposból sem
2021. júl. 7. 21:15
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!