Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibás vagyok? Barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás vagyok? Barátnőmmel talizni akartunk,mai napot beszéltük meg. Zsúfolt napon volt,enni alig volt időm. Neki meg nem szóltam, hogy nem tudunk találkozni. O nemrég írt,hogy elfelejtettem szólni, hogy nem jó a mai randi?

Figyelt kérdés
Szerintem kicsit hisztis és túloz. Mondtam,hogy sajnálom. De ő továbbra is magyaráz,hogy ez így nem fer.Velemény?
2021. júl. 12. 21:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Igen, hibás vagy. Ha valakivel találkoznál, de mégsem, akkor szólni kell.
2021. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
7%

Miert nem szoltal.


A hisztit megelozhetted volna. Habar lehet akkor se usztad volna meg.


Én leráznám. mára hagyjon

2021. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

Én is "hisztis" (így hívják a pasik, amikor a nő ideges az ő hibájuk miatt) lennék, ha egy órát-másfelet kéne várnom rád, miután készülődtem, tervezgettem, vártam a találkát. Ja, meg el is csattogtam a megbeszélt helyre.


Ilyenkor minimum egy "bocs, mégse jó" illene.

2021. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Sztem késő delutantól várt, addig dolgozok,de most minden összejött.Mindegy,ez van
2021. júl. 12. 22:03
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szólnál, ha vártál volna rá, ő leszar, majd elintézi annyival, hogy "mindegy, ez van".
2021. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
10%

A te hibád, de ez nem a világvége.

Szerintem ennek egy olyan dolognak kellene lennie, amin pár órát/egy napit bosszankodik az ember aztán elfelejti.

2021. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyet sose értettem, hogy valaki annyira elfoglalt, hogy elfelejt szólni a másiknak hogy bocs, közbejött valami. Képzeld magad a helyébe, ha te várnád valahol, ő meg elfelejt szólni, örülnél neki? Nekem azt üzenné a viselkedésed hogy nem vagyok valami fontos, hiszen eszedbe sem jutottam és még egy üzenetet sem voltál képes pazarolni rám.
2021. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
#6 ÉS tanul belőle, hogy legközelebb ne legyen gigaparaszt, és legalább egy sort írjon szerencsétlennek, aki már mióta ott áll, mint f a lakodalomban.
2021. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Csak azzal jön, hogy nem adtam meg a tiszteletet,hogy nem szóltam
2021. júl. 12. 22:06
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván. Leszartad. Mondom, gondolj bele fordítva.
2021. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!