Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet azzal csinálni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet azzal csinálni, ha a barátnőm nem hajlandó epilálni magát?

Figyelt kérdés

Teljes szívemből szeretem, de folyton felmerül bennem a kérdés, hogy vajon undorodhatunk-e attól akit szeretünk.

Mert őszintén szólva én undorodom a szőrös puncitól ő pedig nem hajlandó szőrteleníteni.

Szerintem ez igénytelenség de az igénytelenség mindenkinék máshol kezdődik, szerinte például nem az.

Nem hiszem, hogy ez miatt szakítanunk kéne, mert tényleg teljes szívemből szeretem, csak ezt az egyet nem bírom elviselni... Szerintem a szerelem nem feltétlenül azt jelenti, hogy megegyeznek az igényeink, hiszen akkor az odaadás és önfeláldozás vagy a kölcsönösség fogalmai értelmüket vesztenék. Eléggé megoldhatatlan problémának látom ezt és a szakítás pedig nem opció.

Mit is tehetnék...?

19/F



#szex #barátnő #szerelem #pár #Megoldhatatlan problémák
2021. júl. 13. 11:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
86%

Ha valóban teljes szívedből szeretnéd, akkor nem azt néznéd, hogy milyen a puncija.


Meg mi van azokkal, akiknek érzékeny a bőrük, és nem lehet szőrteleníteni? Ha jól tudom, van ilyen is.

2021. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
100%

Vagy megszoksz vagy megszoksz !!

Senkit nem lehet erre kenyszeriteni.. " a szakitas nem opcio !! " ezt irod

Akkor ez van !!

2021. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
84%
Semmit nem tudsz tenni. Én is kértem már az asszonyt, hogy borotválja le, legyen egy kicsit változatos, meg úgyis visszanő, de nem. Neki minidg szőrös volt, olyan is marad. Mondjuk engem nem zavar, mert amúgy ápolt, tiszta, legalább kicsit más lett volna legalább egyszer, de nem.
2021. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... én voltam tiszta szívemből szerelmes. A lány 40 kilót hízott 1 év alatt!! És pattanásos volt sok helyen... Utólag kiderült persze egy hormon probléma történt nála, petefészek gondok...


Lényeg, hogy furcsa így utólag, de ugyan úgy iszonyatosan kívántam őt szexuálisan akkor is és ugyan olyan jó volt minden, eszembe sem jutott, hogy ne lenne tökéletes számomra bármelyik testrésze.



Szerintem ráadásul egy kis szőr miatt gondolsz ilyesmit, akkor annyira nem vagy szerelmes :)

Annyit estleg megtehetne a kedvedért ha ő is szeret téged, hogy rövidebbre vágja. Ha az zavar téged, akkor nem is értem mi a baj...


30/f

2021. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 A kérdező kommentje:

Nem csak a szőrrel van a gond... Hanem a szagokkal is. Nekem elég erős "kutyaorrom" van ami azt jelenti, hogy meg tudom mondani a fűszereket egy kajába csak szaglás után ha kell 10et is megnevezek. És én még nem tálálkoztam olyan lánnyal akinek szőrösen illatos lett volna.

Nem tudom, hogy rövidebbre vágná-e a kedvemért.

Gondoljatok bele az én helyzetembe... Ez azért patthelyzet, mert azt mondjátok nekem, hogy ha szereted elfogadod így is. Én viszont azt mondom erre, hogyha ő is szeret akkor kiezközli ezt a kis változtatást is nem?

Itt az egyik félnek kell önfeláldozónak lenni mindkettő nem lehet az. És úgy érzem, hogy a kölcsönösség azt diktálja, hogy most Ő következik

2021. júl. 13. 12:17
 6/79 anonim ***** válasza:
87%

Annyira lételemed a nyalás gondolom, hogy nem tudjátok megbeszélni, hogy akkor mától szőrős maradhat, de te meg csak kézzel izgatod ott lent és kész?


Illetve mi ez a hülyeség... a szőrtől senkinek sincs másabb illata... ezt nekem elhiheted, voltam már pár szőrős és csupasz lánnyal, 20 és 50 évessel is...


Ha nem jó illata van, akkor két dolog van: vagy totál nincs meg köztetek a kémia (mert alapvetően erről szól, egymás szagától-illatától meg kéne őrülnötök) vagy valami fertőzése van, amit 1-2 hét alatt ki lehetne kezelni a dokival...

2021. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 A kérdező kommentje:
A kezemet is zavarja a szőr... Titeket nem zavarna? Csak szerintem nőietlen egy szőrös lány?
2021. júl. 13. 12:30
 8/79 anonim ***** válasza:
88%
Borotváld le te a farkad körül, meg a zacsiról. Hátha megtetszik beki, és kedvet kap ő is.
2021. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
93%

A szőr teljesen természetes. A mai csupaszcsiga mánia torzítja ez a normális igényeket.

Azért van ott szőr, mert ott a helye, persze ápoltan.

Sokkal ösztönösebben izgató a szőrös punci.

2021. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 A kérdező kommentje:
Szóval az is izgatóbmikor a lányok bugyijából kilógnak a hosszú szőrszálak?
2021. júl. 13. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!