Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nokent maszturbalok a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nokent maszturbalok a parom mellett?

Figyelt kérdés

Szoktam a parom mellett maszturbalni, sokszor csak azert mert unatkozok es jol esik. Errol tud is a parom, illetve egyszer veszekszik miatta egyszer meg meg orul is neki, izagtja, kaptam tole uj vibratort is hozza amit neha hasznalunk is kozosen.

De, inkabb tobbszor teszi szova gondkent, foleg miota a munkajaban olyan idoszakot el meg hogy nagyon faradt. Sokszor csak ugy “nekem kedveskedik” mert erzi magan hogy nem kepes egy kiados szexhez amiert en nem is hibaztatom, teljesen megertem es probalok mindenhol tamogato lenni.


De, mai nap is szabadnapos voltam, delelott neki segitettem a munkaban, delutan pedig volt egy ket ora szabad oram amit sajat magam szorakoztatasara toltottem el. Rakerdezett ekkor telefonon hogy masztiztam e, en elakartam loditani hogy nem(mert ugye kiszamithatatlan es ezt mar mondtam neki!!) de csak tuzoltas volt, mert lemerult a vibrim is😂


O total kiakadt, hogy en nem tudom ot megvarni, hogy en hazudok, hogy kibassza a kukaba a jatekszeremet, mert hogy nekem mar o szerinte nem tud ugyanolyan jo lenni a szex Vele mint amikor nem masztizok aznap.


Volt mikor tenylrg nem volt ugyanolyan, de eT oszinten megbeszeltuk es tenyleg egyszer pozitivan beszel errol temarol maskor meg negativan.


Ez a rohadt masztim megbelyegezte az egesz jo kis napomat, mert egy pataliat csapott abbol hogy onkielegitettem.


Tegnap egyebkent nem tudtunk szexelni, mert beteg volt es ezt is ugy elte meg minths csodot mondott volna prdig en egyaltalan!!!! Nem!!! Ereztettem vele sot csodalkoztam hogy betegen probal lelket verni magaban hogy szexeljunk, de vegul nem igy vegzodott, amit en teljesen elfogadtam es egyaltalan nem hibaztattam.


Szerintetek mi erre a masztira a megoldas???? Az a baj ugy erzem es eT mar neki is mondtam ha nem masztizok az a baj! Ha meg igen akkor meg az! Es mind a kettovel ugy erzem magamat kopom szembe.



Koszi a valaszokat!

25N-37F


2021. júl. 13. 19:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Nincs ezzel semmi gond, masztizz nyugodtan és tojd le nagy ívben hogy mit szól hozzá 🤷‍♂️
2021. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Önuralom számodra ismeretlen fogalom...
2021. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Ezt soha nem értem. Az, hogy kapcsolatban vagyok, nem jelenti azt, hogy a puncimat csak közösen használhatjuk. Ez elég fura.
2021. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Persze ha pasi lennél, akkor mindenki háborogna, hogy milyen szemét a párod, hiszen mindenki tudja, hogy a férfiaknak KELL maszturbálniuk párkapcsolatban is. Egyébként az a véleményem, hogy az lenne a normális, ha nem sajátítaná ki mindenki a másikat. Ha maszturbálni akarsz maszturbálj! Ő talán nem szokott?
2021. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%

Ha téged is zavar hogy nem bírsz magaddal, és szeretnéd h a párod döntsön hogy mikor élvezhetsz el akkor javaslom az erényövet, és nála lehet a kulcs.

Ellenkező esetben ne törődj vele mit mond, mondd meg neki h ebben nem korlátozhat,

Ő egyébként sose szokott maszturbálni?

2021. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
Pasi vagyok simán kibírom pár napig szex nélkűl mondjuk utána bepótolom kamatostól a dolgot.
2021. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Párján kéne legyen erényöv, szavakban akarja a szexet csak , valóságban mással ürítget, attól épp mindig fáradt es beteg !

Naiv a kerdezö, hiaba , fiatal

2021. júl. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
7. Persze mindenki megcsalja a másikat más ok nincs is problémákra.
2021. júl. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező ha neki lehet maszturbálni akkor neked is.

Nem tulajdona a tested.

Ha irigy a kezedre, vibrátorra akkor mutasd meg neki hogy merre van az ajtó.

2021. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

Én is verem sokszor mellette.Nem szól semmit csak szuszog.Úgycsinál,mintha aludna.

Jó is az.Biztos ő is örül,hogy nem vele bíbelődök,és békénhagyom 2,3 hétig.

2021. júl. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!