Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak hagyjam annyiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak hagyjam annyiba az egészet?

Figyelt kérdés

Párommal rettentő jó és erős a kapcsolatunk. Mindenkivel jól kijöttem a környezetéből. Legalábbis azt hittem.

Ugyanis egyik nap kapom az üzenetet páromtól, hogy hol voltam ekkor és ekkor.

Jól tudta, hol voltam csak rákérdezett megint (egy másik városban tartózkodtam az adott időpontban, mert tanulmányi kiránduláson voltam, ahonnan küldtem neki is aznap képeket)

Mert hogy a legjobb barátja azt állította, hogy kézen fogva voltam egy másik sráccal,és 100% hogy engem látott. (Nem mellesleg ezt a párom tesójának is elmondta, csak más változatban)

A párom nem dőlt be neki, viszont én meg haragudtam a haverjára. Azt mondja a párom,engedjem el, mert koncertre is vele fogunk menni, szilveszterezni is vele fogunk

Plusz csak össze kevert valakivel.

De akkor be láthatta volna, hogy nem én voltam az, de még a páromat győzködte.

Fel is hívtam kérdőre vonni, de csak magyarázkódott.

Mellesleg azt is megjegyeztem, hogy mivel szingli, nem kell a páromnak is annak lennie, tartsa meg a Hot boy summert egyedül vagy akivel akarja(mivel nemrég ért véget a kapcsolata).

Jogos? Párom csak annyit mond engedjem el ezt az egészet és ne haragudjak a haverjára.



2021. júl. 15. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Bocsánatot kért a félreértésért?


Ha én lettem volna a helyében, akkor konkrétan lesült volna a bőr a képemről a tévedésemért (és az ok nélküli gyanúsításért)


Ha nem, akkor szerintem direkt kavarná a szart, hogy "visszakapja" a haverját. Én nem engedném el.

2021. júl. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor kinéztem az ablakon, és ott láttam a pasimat a buszmegállóban egy másik csajjal.


A magassága, termete, táskája, öltözködése, hajszíne és -stílusa... de még a mozgása is, ahogy ott álldogált, az mind ő volt.


Kivéve azt, hogy épp vele chateltem. A kint álló csávó a csajjal beszélgetett (nem is nézett le a telefonjára), plusz kizárt hogy épp itt lógjon, mert másik városban volt dolga. (meg nyilván nem az ablakom alá jönne a másik csajjal)


Csináltam egy fotót és egy rövid videót, ő is azt hitte hogy egy régebbi felvételt mutatok róla. Nagyon para volt, hiba a mátrixban :D


Előfordulhatott hasonló eset, hogy a kiköpött másodat látta a haver.

2021. júl. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly a saját barátom után loholtam az utcán, és már majdnem utolértem, vettem észre, hogy nem is ő.
2021. júl. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Elvileg a mi városunkban is van olyan csaj, aki ugyanígy hasonlít rám.. De nincsenek tetkói... Nekem pedig eléggé észrevehetőek, helyileg nagyságilag is... Ez szerintem már csak szarkavarás volt... Mert a párom tesója is már más változatban tudja a történetet.

Nem kért bocsánatot. De azért kiosztottam.

2021. júl. 15. 09:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha "úgy vélte", hogy téged látott, akkor ott helyben oda kellett volna mennie a lányhoz és ráköszönni. Aztán kiderül, hogy nem te vagy, "ó bocsi, összekevertelek valakivel" a másik lánynak és mindenki megy a dolgára. Ebből az égadta világon nem lett volna semmi. Habár én ezt is furcsállom de ez valahol még érthető.


Amit emberünk csinált ezzel szemben az vegytiszta szarkavarás.

2021. júl. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Ne vonj le következtetéseket. Nem azt mondom, hogy nem lehet igazad, de lehet szimpla félreértés is.


Neked alap dolog a tetkód, másnak nem biztos. Lehet annyira meglepte a hasonmásod, hogy nem tűnt fel neki a tetkók hiánya (vagy annak a csajnak is volt valami a bőrén)

2021. júl. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem feszkóznék, de bekönyvelném, hogy egy kavarógép


Azért a párod is érdekes, hogy kinyilatkoztatás, hogy mi lesz a szilveszteri program!


Mi valahogy együtt döntünk ilyesmiről.

2021. júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Hogyan ért véget a kapcsolata?

Ha megcsalta a volt nője, akkor nem csoda, ha érzékeny ezekre a dolgokra, és mindenbe azt látja bele. Ettől függetlenül csúnya dolog volt tőle, de hátha nem lesz több ilyen. Azért légy résen, ne bízz benne feltétlenül.

2021. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Fiatalok vagytok. Engem már az se érdekelne, ha mással szexelne:) engem szeret az a lényeg
2021. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor olvasd fel a párodnak az én sztorimat:



Mentem ki a reptérre, barátom jött velem. Egészen a becsekkolásig velem volt, elbúcsúztunk, mentem tovább az ellenőrzésem. Közben párom ment vissza a városba a buszon, amikor meglátott engem. Vagyis nem engem, hanem egy másik lányt, aki totál ugyanúgy nézett ki egy bizonyos szögből, mint én. Nagyon meglepődött, majd rájött, hogy az a lány nem is én vagyok, így csinált sutyiban pár képet a lányról, hogy hogy nézett ki. Megmutatta nekem és tényleg! Ha egy bizonyos szögben áll, én is azt hinném, hogy én vagyok. Megmutattam a saját(!) szüleimnek a képeket, először azt hitték, hogy én vagyok rajta,csak valami más ruhában. :D


Szóval ha a haver jelent a párodnak, akkor készítsen fotókat és ne csak egy pillanatnyi idő alatt döntse el, hogy ismerőst lát-e. :D


L

2021. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!