Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátnőmet, hogy vegye ki a részét a házimunkából ismét, ha egy évig én csináltam mindent?

Figyelt kérdés

mikor bejött a covid tavaly, megszűnt a melóhelyem, amíg munkát kerestem nyilvánvaló volt hogy én csinálok mindent. most hogy újra dolgozom, már alig van időm, reggel 4kor kelek, stb. jó lenne ha fele-fele arányban csinálnánk megint, de azt mondja nincs kedve, akkor hívjunk takarítot, meg rendeljünk kaját. meg majd megcsinálja... valamikor... (soha napján) ezt én nem szeretném.


plusz azt mondja hogy én nagyon házias lettem és szeretem csinálni ezeket a dolgokat (ami amúgy bizonyos szempontból igaz) ő meg ki nem állja, utálja ha főzni kell, vagy takarítania. én meg is csinálnám csak egyszerűen az időmbe nem fér bele, meg sztem nem fair, hogy ő nem veszi ki a részét. nyilván más dolog a házimunka mikor unatkozol, meg lefoglal kikapcsol, meg megint más neki állni este amikor hulla fáradt vagy.


2021. júl. 15. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
egyszerűen.ha velem akarsz maradni csinálod.ne légy papucs.ha nem segitene én kirugnám.f
2021. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Kezdd apró lépésekkel: csak magadnak mosogass el, magadnak főzz, az ő ruháit ne mosd ki. Ha nem veszi észre magát mondjuk 2-3 héten belül, akkor döntsd el, hogy szeretnél-e egész életedben a házicselédje lenni vagy ultimátumot adsz neki, hogy változtat, vagy szakítás lesz a vége.
2021. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Amit fentebb írnak. Plusz mondd meg neki,hogy számodra visszataszító,hogy ennyire igénytelen és lusta,nem ilyennek ismerted meg (gondolom).
2021. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy szívesen leszel háztartásbeli, ha továbbra is eltart.
2021. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Szép jövő vár rád.. Egy lusta nő akinek semmi nem fér bele munka után. Gyerek mellett mit fog tenni? Rendelt kaján nem nőhet fel...
2021. júl. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó, nem mindenki akar kölyköt.
2021. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyereket talán. Nem kölyköt. Attól még nem artana konyotani minimálisan a fozeshez.
2021. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én sem konyítottam egészen pár évvel ezelőttig, mégsem vesztem éhen. A kölyök meg a gyerek az ugyanaz.
2021. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én összehasonlítgattam az árakat olyan ismerős párokkal, akik főznek miközben mi menüt rendelünk mindketten. Anyagilag ugyanannyi a 2, csak a főzéssel órákat cseszel el az életedből a mosogatást nem is számítva. Nagyon jó helyekről lehet rendelni változatos és olcsó kajákat (interfood, frissfood).
2021. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Küldd ki heggeszteni,tetőt javítani vagy kerítést betonozni, stb.
2021. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!