Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem akar elmenni nyaralni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem akar elmenni nyaralni?

Figyelt kérdés

Egész évben dolgozunk, sehova nem megyünk csak bevásárolni, meg évszakonként egyszer sétálni valami erdőbe maximum.

Imádok utazni, bárhova, ami új és ahol van egy kis tenger vagy természeti látnivaló.

Ez a harmadik nyarunk együtt, mondtam menjünk ki pár napra horvátba, ki is vezetek, nézesdük át a kocsit, vállalok bent pluszt, túlórákat, és nem fog földhözvágni. Mutattam neki olcsó tiszta apartmant, kiválasztottam a legközelebbi helyet de igy sem...

Sajnálja a pénzt, direkt nem nézeti át a kocsit.

A cigit is leraktuk decemberben, ugy volt amit el füstölünk, egy nyaralás ára, erre ő visszaszokott...én persze nem.

Engem csesztetnek a szülei is hogy miért akarok külföldön nyaralni, miért nem jó itthon...

Lehet nekik van igazuk?


2021. júl. 15. 17:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Úgy tűnik ő nem egy társasági lény. Neki nincs szüksége nyaralásra, kirándulásra neki elég ha otthon lehet és nem csinál semmit.


3. évetek együtt? Eddig ezzel nem volt gond?

2021. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 acelsziv ***** válasza:
94%
Horvát nem drágább mint egy Balaton. A párod egy besáfult pöts. Ez jobb n lesz. Apám is ilyen volt. 12 évbe telt mire kegyeskedett nyaralni menni a családdal.
2021. júl. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
szülei is maradi,unalmas család.ezt látta örökölte.egy nyaralás tengernél hatalmas élmény.egy unalmas,céltalan nyugdijassal élsz eggyütt.én szakitottam ilyen pasimmal...
2021. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Menj el akkor haverokkal, ha ő nem akar. Te pénzed.
2021. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk Horvátországba én se akarnék menni, elég gáz hely, egyszer bőven elég volt nekem, úgyhogy eddig megértem a párodat, tök fölösleges arra pénzt kidobni. Akkor már Balaton is van olyan jó. De ha már külföld, 1000-szer inkább Görögországba megyek, igaz hogy messzebb van, próbálkozz más célponttal, habár nem tudom hova lehet most utazni és hova nem...
2021. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát igen...Én úgy fogom fel hogy , egesz évben nem azért gürcölök hogy annyival ne ajándékozhassam meg magamat, hogy feltöltődök .

Engem sajnos nem vonz a Balaton vagy más itthoni táj.

Lehet hogy egyedül kéne neki vágnom az életemet élni . Végre.

Nem hagyni hogy más gátoljon abban amivel fejlődni tudok .

Vagy dobjam el a szerelmemet ...

Szeretem...

De nincs életem...

2021. júl. 15. 18:04
 7/16 A kérdező kommentje:

5ös: imádom Görögöt de azzal etet hogy majd jövőre... az még drágább.

Azt nem birom kifizetni

2021. júl. 15. 18:06
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
akkor szeresd élet nélkül.én mindig megyek vmelyik tengerhez,városba.ezért dolgozom.te a semmiért.sok boldogságot...
2021. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
nem drágább görög,sőt.tévedsz....
2021. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

A szülei is ilyenek, ő is, ha nem akarod, hogy a gyereked is ilyen legyen, akkor ne csessz el vele még 3 évet.


Vele nem lesz semmi féle Görögország.

2021. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!