Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi mindent lehet elnézni/m...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi mindent lehet elnézni/megbocsájtani egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon tanácstalan vagyok a barátommal 5 éve vagyunk együtt, nagyon sok jót megéltünk,viszont rosszból is kijut bőven. Amikor nem vagyunk együtt gyakran hazudik arról hogy hol van,általában úgy néz ki a szituáció hogy "haza megy" aztán később valahogy kiderül, hogy a haverokkal volt bent inni és ha rákerdek sikerült e hazaérni azt mondja igen, még ha nincs is otthon.A képembe hazudik nagyon sokszor beszéltünk erről, hogy inkább mondja meg még ha nem is tetszik a kocsmázas a haverokkal akkor is,de ez a dolog nem változik.Szereti elszórni a pénzt, főleg ha a barátaival van. Olyan érzés mintha nem érdekelné ha veszekedünk,megbeszelni se akarja,tudja hogy úgyis elnézem.Sokszor feljött a szakítás is a hazugságok és a titkolózás miatt, de ez sem riasztja vissza.Miért csinalhatja ha szeret nen fél hogy elveszít? Szerintetek mikor van az a pont, amikor el kell engedni a másikat? Kételkedem a változásában és így a szavában is a bizalom a ŕeszemről eléggé elveszett, folyamatos ellenőrzés alatt meg nem müködhet 1 kapcsolat.Mit gondoltok?

2021. júl. 17. 00:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ mennyire tartod magad. Te sem sokra igy vele maradsz. Csak a szokásos.
2021. júl. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig. Most sem működik, hazudik, mint a vízfolyás. Sosem lesz jobb!
2021. júl. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ideje lenne véget vetned ennek és szakítani. Mi 8 év után szakítottunk, a párom állandóan hazudozott, majd miután összeköltöztünk természetesen ez akkor sem változott.

Egy kapcsolatban igenis az a normális, hogy tudja a párunk azt, hogy merre járunk, aki ezt nem képes megérteni azzal nem lehet komoly kapcsolatban lenni.

Ha 5 év után nem változott meg, akkor már nem is fog, ne erőltesd ne húzd tovább az időt.

2021. júl. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Oké, de mi van, ha a kérdező annyira rászállt a srácra, hogy mindig hisztizett, mikor elment a barátaival? Én azért meghallgatnám a másik felet is. Írom ezt nőként.
2021. júl. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

#4


Akkor sem kell hazudni. Mondom ezt olyan férfiként, akinek az exe betegesen féltékeny volt és amikor lementem a haverokkal kocsmázni odajött balhézni. Ha nem tetszik a páromnak az, amit csinálok, akkor kilehet sétálni szépen az életemből, de nem fogok hazudni, mert utána már azt sem fogja elhinni ami igaz. Illetve ez egy alap dolog egy kapcsolatban, én is elvárom, hogy a párom őszinte legyen velem, akkor is, ha nekem nem tetszik amit csinál. Egy kapcsolatot nem lehet hazugságokra építeni.

2021. júl. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%

Miert ne mehetne kocsmazni a barataival? Miert kell rakerdezned,h mikor megy haza?? Nincs neked sajat barati korod?? Nincs hobbid,munkad,sport az eletedben?


A baratod teljesen atlagos.


Penzazoras: remelem kulon kasszan vagytok!! Csak azzal lehet ezt kordaban tartani. Ha beerik,akkor majd rajon,h mennyi mindent vehetett volna,ha nem issza el a zsetont. O meg nincs azon a szi ten,mi t te. Vagy mas az ertekrendetek. Nem szabad raeroltetni a masikra adolgokat.

Hagyd baratjozni. Hagyd menni. Ne akard ellenorizni meg kontrollalni. Ezek kapcyolatgyillos dolgok.


N

2021. júl. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek annyi. Egy ilyen emberrel nem lehet mit kezdeni.
2021. júl. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Most már ne nézz el semmit, ne bocsáss meg semmit. SZAKÍTS! Mindkettőtök érdekében tedd meg a szakítást.


Ennek a "kapcsolatnak" már nincs jövője - az egészséged is teljesen rámehet a későbbiekben akár...

2021. júl. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként írom, ha nő lennék már réges régen dobtam volna. Sosem értem meg a nőket, miért nincs tartásuk.


Gondolom, ingyen szexet minden mennyiségben biztosítasz a számára...

2021. júl. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%

Egy kapcsolatban sincs olyan hogy 100 ra mindent tud az ember a parjarol. Az emberek dolgoznak is stb.


En speciel nem is ertem a kerdest.

Ha en nem vagyok a parommal en nem kattogok azon h uristen haverokkal van.

Valszeg azert tagadja le mert oka van ra. Abba meg nem latunk bele.

Nekem pl balhes feltekeny a párom en pl nem akarom provokalni. Ennyi csak. Nem járok tilosban de ő mindenen képes balhezni meg zsarolni. En csak konfliktuskerulok.

2021. júl. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!