Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire és miben változott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire és miben változott meg párod mióta megismertétek?

Figyelt kérdés
Milyen volt mikor még csak ismerkedtetek és miután össze költöztetek?
2021. júl. 17. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megváltozott. Mielőtt össze költöztünk, azt mondta, mindig kiveszi majd a részét a házi munkából. Ahhoz képest egy szalma szálat sem mozdít meg. Amíg nem laktunk együtt készségesebb volt, kedvesebb velem, azóta ez is megváltozott, sokszor bunkó.
2021. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egoista barim lett a szerény fiúból.
2021. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiderült, hogy az ágyban él. Ott evett, ott ivott, az ágyból tévézés volt minden programunk. A szex nem azért volt kevés,mert nem tudtunk annyiszor találkozni, hanem azért, mert neki annyi bőven elég is volt, persze felém nem ezt kommunikálta. Ha nem volt kaja, ment haza az anyjához enni.

Nagyon jól el tudta rejteni a valódi énjét.

2021. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Dagadt lett. Míg én dolgoztam 12 órákat, ő a 8 órás munka után hazament és döglött meg zabált egész nap. Ezzel még talán nem is lett volna akkora baj ,de az,hogy a reggeli mosatlan is ott volt még este,a büdös zoknija a szennyestartó mellett. Mikor hazaértem és szexelni akart, szóvá tettem,hogy rohadtul nem kívánom már és még neki állt feljebb.

Ja...és nyilván az exemről beszélek..

Eleinte odatette magát,de ellustult és bunkó lett

2021. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön mennyi csalódott üzenet. :D Szóval tulajdonképpen a "jó fiúk" tették a szépet, aztán előtört a valódi énjük.
2021. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltak céljai, saját lakásra gyűjtött. Életvidám volt, szerette az életét, szeretett engem is. Rengeteg mindent megéltünk együtt, nagyon örültem neki.

Majd elindult lefelé a lejtőn. Tippmix függő lett, felelte az összes megtakarítását, kölcsönökbe verte magát, amit milliós tételig halmozott. Rendetlen és igénytelen lett. Képes lett volna 2x felvenni ugyanazt az alsógatyát,ha én nem b.szom be a szennyesbe és mosom ki... Bunkó és rideg lett, életunt, és ezekről persze mind én tehettem a "hisztijeim" miatt, szóval még meg is csalt. A hűség dicső szobra...

Hatalmasat csalódtam benne, majdnem egy évtizedig együtt voltunk. Én vele terveztem az életem. Azóta sem dolgoztam fel, hogy ezt végig "kellett" néznem. Egy világ omlott össze bennem és rengeteg még mindig a,, miért? ", pedig majd' 1 éve már elküldtem....

2021. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A cuki, csöndes kiscsajból házisárkány lett.


És mivel férfi vagyok, ezért szabadkoznom kell az oldalon, nehogy lepontozzanak: nem, nem azért házisárkány, mert el kell mosogatnom. Éltem már előtte egyedül.


Még a saját anyámmal is korlátozná a kapcsolatomat, és nem, nem eszem a mamánál minden nap, általában 1-2 hetente találkozom vele. Azt csak szabad.


Nem vagyok messze attól, hogy szakítsak.


F

2021. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pozitívumok: fejlődött a problémamegoldó képessége, talán egy kicsit az érzelmi intelligenciája is, már nem olyan válogatós a kajákban.

Negatívum: a visszahúzódó fiúból (számomra túlságosan) központi ember lett. Mindig a társaság középpontjában akar lenni, be nem áll a szája, csak mindenki rá figyeljen.

2021. júl. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére pozitív volt a változás. Eleinte rettenetesen féltékeny volt, ilyen nyálas és romantikus kötődést még nem tapasztaltam korábban :D kerlek értsétek jól, imádtam/imadom de sokszor kiütközött abban is, hogy féltékeny volt és rossz kedvű emiatt. Nem tiltott el senkitől és semmitől csak orlodott magában és nyilván rossz volt ezt nézni, illetve ami nehéz volt az elején, hogy velem szemben rettentően kritikus volt. Ez az első egy évünk volt ilyen intenzív. Már 4 éve együtt és egy jó ideje érzem azt, hogy ilyennek kell lennie egy jó kapcsolatnak. Ma már Mindent meg tudunk beszélni, kiegyensúlyozottak vagyunk, jó kedvűek, hülyéskednünk, élvezzük egymást társaságát és a kezdeti nyálas rózsaszín szerelem átalakult mély szerelemmé, szeretetté. Lenyugodtunk. Örülök neki nagyon.
2021. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!