Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek neki van igaza?

Figyelt kérdés

Ha a párommal bármin összekapunk, vagy én elmerem mondani, hogy valami nem tetszik, akkor ő erre azonnal vissza támad, hogy bezzeg te 1980-ban amikor ezt és ezt mondtad, az nem volt baj….

Szerinte így vagyunk egyenrangúak, én viszont azt gondolom, hogy egy “vitat” nem úgy kell megoldani, hogy a másikra tereljük a figyelmet..


2021. júl. 18. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ, hogy van-e összefüggés az 1980-as vitának a mostanihoz.

Ha azon kaptok össze, hogy te tenerifére mennél nyaralni, ami mondjuk 300e/fő, de 1980ban még azt mondtad, hogy ennyit költeni felelőtlenség egy nyaralásra, akkor neki van igaza. A hátteret nem lenne rossz tudni, erre így nem lehet érdemben válaszolni.

2021. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Például…

Megbánt valmivel.. ezt szóvá teszem, és neki erre a válasza, hogy de hat te is megbantottal ekkor meg ekkor

2021. júl. 18. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Gyerekesek vagytok, ennyit gondolok.
2021. júl. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább beszéljétek meg egy csésze tea mellett
2021. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyira les2arnám, hogy kinek van igaza! Elmondom, hogy mi zavar, mi bánt, min kéne változtatni közösen. Lesz változás? Nem.

Lehet menni.

Majd lesz helyette olyan, aki azt akarja, hogy boldog legyek, és nem azon lovagol, kinek van igaza.

2021. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5

amit te hablatyolsz az nem valaminek a rendezése,átbeszélése hanem diktátum.

Ha nem az van amit te akarsz,akkor hátatfordítasz.

Asszem ilyen alapokon egy darab házasság se tartana fél óránál tovább.

Mondjuk ilyen éretleneknek még korai is lenne ez.

2021. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont az tükrözi a felnőttséget, hogy nem ragadunk le ott, kinek van avagy nincs igaza. A madárnak égbolt kell és nem kalitka. Én ebben hiszek.
2021. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!