Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnál,ha...?

Figyelt kérdés

Ha lenne B verzió?

Nem,nem egy reménykedő szerető vagyok.Inkább csak kíváncsi,hogy jól látom e a mai házasságokat nagymértékben a közös hitel,gyerek,anyagiak vagy kényelem,megszokás tartja össze.

A b verzió alatt nem feltétlenül egy másik személyt értek,hanem inkább azt,hogy sok esetben nincs meg az anyagi háttér az újrakezdéshez vagy annyira kényelmes,hogy a másik hozzátesz annyit az életedhez (bármilyen formában),hogy inkább maradsz.


2021. júl. 19. 09:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
El.
2021. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Én nem.
2021. júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha van esély jobbá tenni,akkor próbálkoznék rendbe tenni.

Ha nem működik,akkor el.

Nem kell ahhoz borzasztó viselkedés,hogy úgy érezzem magam,hogy így biztosan nem akarok élni.

2021. júl. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1

Mi hiányzik otthonról?

Mi az ami miatt nem lépsz?

#2

Mi tart vissza?

#3

Igaz.

Ami az egyik embernek nem megfelelő,az a másiknak még elfogadható.

2021. júl. 19. 09:54
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Persze. Sose volt B verzió az életemben, annál többre tartom magam, minthogy gyáván és megalkuvón éljek.
2021. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem mindenki van abban a helyzetben,hogy ezt megteheti.
2021. júl. 19. 09:58
 7/16 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Az tart vissza, hogy nem akarok váltani. A házasságom jó, szeretem a férjem, vele szeretnék lenni. Ennyi. Van gyerek, de miatta nem maradnék, ha egyébként pocsék lenne a kapcsolatunk, én gyerekkoromban bármit megadtam volna azért, hogy a szüleim elváljanak, szóval gyerekszemmel sem mindig az együtt maradás a jó döntés, tudom. Anyagilag mindketten jól állunk, bármelyikünk lenne egyedülálló szülő is simán megállná a helyét, szóval ez sem tart itt.

Tényleg csak arról van szó, hogy boldog vagyok így, a jelenlegi helyzetemben, ezért nem akarok váltani, ennyi.

2021. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én először próbáltam a házasságomat megjavítani, de nem ment. Elváltam.Nem volt B verzió, egyszerűen fejest ugrottam az egyedüllét, az egyedülálló anyaság sötét bugyraiba. És életem legjobb döntése volt. Egy valamit megtanultam: mindig van B verzió, akkor is ha még nem látjuk. Nem egy másik ember, az nem jött össze, de egy másik élet. De ez olyan, mint a mesében a varázshíd: csak akkor látod, ha már ráléptél. Bátornak kell lenni.
2021. júl. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Elváltam, meg is tépázott a volt férjem anyagilag rendesen, pasim sem volt. 5 évig éltem egy panelgarzon albérletben utána. Most van szerető férjem, gyerekem, saját lakásom. Sokszor muszáj a semmibe ugrani...
2021. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Már csak a hitel meg a gyerekek tartanak össze.
2021. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!