Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem a barátom? Pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evvc.lkh kérdése:

Nem szeretem a barátom? Pedig minden tökélekes benne.

Figyelt kérdés

Viszonylag friss kaocsolat, 1 hónapja vagyunk együtt. Kedves, aranyos, vicces,jól méz ki, jó a munkahelye, stb. Minden jó, komolyam, de egyszerűen nem érzem, hogy szerelmes lennék... Baratnőim kérdeztem ezzel kapcsolatban, azt mondták, hogy ez idővel kialakul.. tényleg így van?

Gondolkodom a szakításon, de igazán nem akarom "kidobni" mert tényleg nincs benne olyan ami ne tetszene...

Már be is mutattuk egymást a családnak, stb.. Nem merném meglépni, hogy szakítok vele, mert mi van, ha csak bánnám...?

De hosszútávon, nem lesz ez így jó..

(Én 18 vagyok, ő 20)



2021. júl. 19. 12:00
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Hibakért bocsi, telorol irtam.
2021. júl. 19. 12:01
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon ritka az első látásra szerelem. Ha a vonzalom megvan, akkor érdemes időt adni a dolognak.
2021. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Én is ilyen kapcsolatban vagyok most és egyre kevésbé van motivációm folytatni. Reméltem, hogy többet fogok érezni, de nem.
2021. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj, nem akarlak elszomorítani, de...


Én 4 hónapja ismertem meg egy srácot. Tökéletes volt hozzám, a legrendesebb srác a világon, de valahogy nem volt szikra az elejétől. Vonzódtam hozzá, élveztem a társaságát, de ennyi.


Most szakítottam vele nemrég, mert egyszerűen nem fejlődött tovább a dolog. De ez nincs minden esetben így. Lehet nálad pont ki fog alakulni. Mindenesetre számolj az ellenkezőjével is.

2021. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj, hogy itt nincs meg a sorrend. :/ Tudom, hogy manapság már mindenki gyorsan akar kapcsolatot találni, de szerintem úgymond onnantól kell együtt lennie két embernek, hogy már egy szinten vannak az érzelmek, mindketten egymásba szeretnek. Ezt pedig nem lehet erőltetni.
2021. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Vonzódsz hozzá, vágysz a társaságára? Hiányzik? Ha ezek megvannak az már jó irány. A szeretet, szerelem később is kialakulhat. Amúgy is első látásra szerelem szerintem nincs. Hisz szeretni csak úgy tudod a másikat ha már ismered valamennyire, szóval első látásra max erős vonzalom lehet.
2021. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Ezért nem kéne egyből kapcsolatba lenni, hanem először barátkozni, megismerni a másikat... Manapság ez nem divat, csak jaajjj egyből kapcsolat, csók, szex, kirakni facebookra.... Szánalmas
2021. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ez igaz, de a kérdező nem számolt be valami nagy vonzalomról sem.
2021. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Idovel kialakul a vonzalom, ami nincs? Erosen ketlem. Elmulni tud idovel. A szeretet tud erosodni. De a szikra, a kemia, a masik akarasa, az vagy van, vagy nincs.

Egy kerdoiven kipipalhato minden, csak eppen nem o kell.

2021. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, jöhetnek még.

Szeretem mint embert, jókat tudunk beszélgetni, szeretek vele lenni, de néha-néha kerülném a társaságát... Nem érzem, hogy mindenáron vele akarok lenni, stb..

Nincs meg úgy a szikra, meg nem vagyok belé úgy igazán szerelmes.

Kialakulhat ez?

Vele tényleg nincs semmi baj, ha szerelmes lennék, minden tökéletes lenne, csak nem érzem azt a "hűha" érzést..

2021. júl. 19. 14:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!