Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy elvárás lenne?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismerkedünk, keveset tudunk együtt lenni. Naponta 1 órát tud rám szánni esténként, de akkor sem rám figyel, hanem a számítógépet nyomkodja. Velem van a baj, hogy elvárnám hogy legalább ilyenkor 100%-ban rám figyeljen?
2021. júl. 20. 07:17
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem tartom nagy elvárásnak, viszont erőltetni sem lehet. Ennek magától kellene jönnie. Ez a kapcsolat szerintem olyan, mintha szingli lennél, azzal a különbséggel, hogy minden este muszáj mellette ülnöd egy órát, amíg ő nyomja a gépet.
2021. júl. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Olyan férfival szemben vannak elvárásaid, aki nem érdeklődik irántad. El kellene végre engedned. Az egy nagy semmi amiben vagytok.
2021. júl. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Jogos az elvárásod, de neki még a számítógépe is fontosabb mint te. Vagy elfogadod hogy te nem vagy elég fontos neki, vagy elengeded de szerintem jobban járnál ha elengednéd ezt a kapcsolatot. Majd találni fogsz olyat akinek te vagy az első, nem a számítógépe
2021. júl. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Egy gonosz kérdés: Elhangzott bárhol, akár csak apró utalás szintjén is, hogy a kérdező a nő és a problémás egyed a férfi?
2021. júl. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem nagy elvárás, ez természetes kéne, hogy legyen

Nálam ez pl. szakítóok lenne, amit írsz, kérdező.

2021. júl. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez olyan, mintha minden este meglátogatnám a gamer haveromat. Tuti nem járnék ilyennel. Nem hogy hónapokat, heteket se.
2021. júl. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#4: nem gonosz a kérdés, csak szerintem 99,9%-ban a pasik szoktak kevésbé érzékenyek lenni az ilyen dolgokra:) igen, én vagyok a nő.
2021. júl. 20. 08:37
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem jobban jársz, ha új pasi után nézel. Ez így ebben a formában nem lesz hosszúéletű.
2021. júl. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Dobd az ilyen majmot, nem akar ez semmit sem, vegye el a számítógépét magának, az kell neki, agyilag csak annyit tud.
2021. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!