Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy gátoljam meg azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gátoljam meg azt, hogy az édesapja bele szóljon az életünkbe illetve párkapcsolatunkba, anélkül hogy ebből ne legyen kettőnk illetve családja közt probléma ?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, de bánt illetve zavar ez a kellemetlen szituáció. A konfliktust és esetleges problémáját, szeretném elkerülni, de minden a párom minden döntésébe bele szól. Mindig félre teszem a nem tetszésem, de már iszonyú kellemetlen. Az egyetlen amit tolerálni tud, az az hogy ha közösen fele-fele arányban, vagy maximum én fizetek csak mindent. A fia (aki saját keresettel rendelkezik) egy szál virágnál vagy egy egyszerű vacsorán kívül semmivel nem kedveskedhet. A minap egy két napos közös utazásra akartunk befizetni, ő szerette volna fizetni, ma már jelezte hogy vagy felesbe vagy teljes egészében fizessem én, és majd legközelebb majd ő. Lassan egy éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, de ez annyira kiábrándító. Nem akarok emiatt elválni tőle. Mit tegyek ? Mi az egészséges ilyen esetben ?

2021. júl. 20. 17:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Apuci pici fia? 🤔

Vagy költözzetek külön vagy menekülj. Jobb ötletem nincs.

2021. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Apukája korainak találja hogy összeköltözzünk. Majd talán jövőre….
2021. júl. 20. 17:19
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

És a jó édes apjának ehhez mi a bánat köze van?

Eleve beszámol mindenről az apjának?

Szerintem menekülj.

2021. júl. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként amikor elkezdtem olvasni, először azt gondoltam hogy te vagy a fiú 🤭 szóval mindenbe IS beleszól. Ez így nem egyszerű.
2021. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Még együtt élnek.

Nem akarom elhagyni, szeretem őt, vele egész az életem. Én csak békességre és nyugalomra vágyom. És egy megoldásra. Ülnek le vele beszélni esetleg ? Csak félek, hogy ő feléért engem.

2021. júl. 20. 17:22
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Ha felnőttek akkor szólj már a kedves párodnak hogy növesszen két golyót a lába közé és mondja meg apjának hogy az ő magánéletéhez nincs köze, a saját pénzét arra és akkor költi amikor csak akarja.


Miért érdekel titeket hogy mit gondol a faterja az összeköltözésről? Barátnőmmel mi is egy év után költöztünk össze, nem volt problémázás, és mi is fiatalok voltunk (19 és 20).


Barátod álljon sarkára és viselkedjen férfi módjára. Ha erre nem képes, akkor stabil párkapcsolatra is alkalmatlan lesz. Ahhoz férfi kell, nem egy önálló cselekedetekre képtelen kisfiú.

2021. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
28 évesek vagyunk, mind a ketten. Nehéz egy dolog ez.
2021. júl. 20. 17:47
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen biztos hogy nem hagynám, hogy beleszóljanak az életembe. Tényleg jobb ha menekülsz, szerint ez soha nem fog megváltozni.
2021. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem értem mi a nehéz. Odamegy apjához: "Apa, összeköltözök a barátnőmmel", és kész. Nem mondta el, hogy ezt miért nem tudja megtenni?
2021. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
És ja, menekülj, jézus úristenem engem már tiniként is zavart ha beleakarnak szólni az életembe, amint lehetett mentem világgá, nem értem mi az akadálya.
2021. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!