Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megszakítok vele minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megszakítok vele minden kapcsolatot akkor végre vége lesz ennek a rémálomnak?

Figyelt kérdés

Uhh már többször írtam ki kérdést. Teljesen rosszul vagyok! Nem tudom mit csináljak. Leszögezem megérdemlem a sorsom, ebben a sztoriban én sem vagyok szent!


Sosem csináltam ilyet de télen véletlenül sikerült lefeküdjek egy idegennel. Idősebb mint kiderült házas. Felesége nincs benne a nyitott házasságban.


Csavar :sose láttam, de tőlünk gyalog 5 percre lakik. Szimpatikus voltam neki. Folytatni akarja. Legyek a szeretője ő szerelmes..


Napi 20 szerelmes üzenet minimum. Ravett, hogy találkozzak vele mindennap, ha másra nem egy csókra. Minden reggel találkoztunk a szüleitől 2 házra levo parkolóban, volt olyan, hogy az apukája elment mellettünk... Heti kb 3x 4x volt szex.


Állandóan irogatott, családi nyaraláson is. Teljesen kiborultam mikor 3x is lebukott, hogy mellettem keres meg szexpartnereket.


Itt kezdődött minden. Én tisztán megmondtam neki, hogy ha mellettem is keres akkor vége... 2x játszottuk el, hogy sírva szorongatott (azt hittem osszenyom), könyörgött nekem. Aztán újra és újra a szemembe hazudott. Annyira bepipultam, hogy hirtelen felindulásból megmondtam neki, hogy kitálalok a feleségének. Végül nem tettem meg, nem is akartam, de nagyon ideges voltam. Míg nem beszéltem vele addig leskelődött utánam, hogy nehogy találjak magamnak valakit aki bántani merne. Azért ment utánam többször amerre mentem , hogy megvédjen.. Szerelmes sztorikat irogatott rólunk netre anonim meg ilyenek. Most is ugyanúgy partnert keres



Teljesen tönkrementem.... Felesége van, akarja, hogy bebuktassam, legyek vele örökre de engem is atcsesz és mellettem akar meg jó sok idősebb szexpartnert. De én ne lépjek ki ebbol az egész elmebeteg tortenetbol. Se éjszakam se nappalom. Allandoan ez az egész jár a fejembe.. És kezdek egyre idegesebb lenni, mert érzem, hogy itt valami nagyon nem stimmel...


2021. júl. 20. 19:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Ezt rendesen beszoptad. Tiltás és nagy ívben kerülés talán megoldja a problémát.
2021. júl. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Tudtad, hogy felesege van, megis folytattad.

Megerdemled a sorsod.

Ki mint veti agyat, ugy alussza almat.

2021. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Noren1989 ***** válasza:
88%
Szerintem szimplàn hülye vagy.
2021. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Sajna kifogtál egy pszichopatát...
2021. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el a francba, törlés, tiltás mindenhol. Ha tovább próbálkozik, akkor meg fenyegesd meg, hogy zaklatásért feljelented.
2021. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérj segítséget! Család, barátok, bárki. Egy-két hétre lépj le, menj el nyaralni, valami barátnőhöz, akárkihez. Kicsit tudj eltávolodni az egésztől. Ha ez sikerül közben gondolkodj el, hogy elköltözni tudsz-e esetleg. Én nem látom más esélyét, főleg, ha ilyen közel lakik.
2021. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

4-es a pszihopata bántalmaz is. Ez a pasi nem pszihopata, hanem egy szexmániás beteg ember, aki még zaklatja is a kérdezőt.


Szerintem is kérj segítséget és ha továbbra is zaklat akkor jelezheted neki hogy feljelented zaklatásért, nem olyan könnyű ebből kimászni, nagyon keveseknek sikerül egyedül.

2021. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A pszichopata sem azonnal bántalmaz. Ezek elég erős piros zászlók, és közel sem biztos, hogy nem fogja bántani a kérdezőt. Én is azt javaslom, hogy kérjen segítséget mindenképp.
2021. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%

ÁLLJ!


Itt nem a férfi a hibás, hanem a kérdező.


Szerető/szexpartner lett. Csak túl buta, hogy ismerje ennek a szabályait, és ezért most játssza az áldozatot, a sok lelakott, megcsalt háziasszony, meg ex-nej válaszoló meg adja alá a lovat, és férgezi a férfit.


Férfiként írtam.

2021. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha megszakítod? Tehát még nem szakítottad meg? Kéreted magad meg játszadozol és csodálkozol, hogy "belemegy a játékba"?

Ha tényleg meg akarsz szabadulni tőle, akkor ignoráld és kész, majd megunja. Zaklatásért sem tudod feljelenteni, amíg reagálsz neki, még ha csak annyit is, hogy hagyjon békén.

2021. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!