Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem félsz hogy a párod barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem félsz hogy a párod barátnői telebeszélik a fejét?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy vita után találkozik valakivel és beszélgetnek akkor tuti szóba kerül a dolog. Gondolom az első problémára a "te jobbat érdemelsz", "keress inkább hozzád valót" szöveget nyomják neki, stb. Vagy csak én gondolom rosszul?
2021. júl. 22. 16:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Nőként én egyetlen egyszer mondtam ilyen barátnőmnek, és mivel a pasi csalta fűvel-fával, tényleg igazam volt. Azért mert összevesztek valamin, még sosem javasoltam senkinek, hogy szakítson.
2021. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem beszélem tele 1 barátnőm fejét sem, maximum meghallgatom. Viták minden kapcsolatban vannak. Mondjuk az oka nem mindegy. Az én exemet már nagyon nem szerette senki, nem is mertem már beszélni a dolgainkról, mert jogosan mondták volna, hogy szakítsak vele. És végülis igazuk volt/lett volna, mert nem hiába lett azóta az exem. De olyan embert, aki igazán szereti a párját, 100 másik sem fog meggyőzni, hogy hagyja el, még ha az eszével tisztában is van azzal, hogy az lenne a helyes. Én legalább is így működök.

Bár, ha felmerül benned a gondololat, hogy telebeszélhetik a fejét, akkor gondolom nem apróságon kaptatok össze, hanem te is tisztában vagy vele, hogy rezeg nálad a léc.

2021. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
nem félek. saját, önálló elképzelésekkel rendelkező felnőtt nővel kell összejönni, nem pedig olyannal, akinek mindenki telebeszélheti a fejét mindennel.
2021. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Engem a családom próbált hosszú évekig lebeszélni exemről... Hát, már sajnálom, hogy nem sikerült nekik.


Aki szereti, kitart mellette. Végül 5 év után szakítottam, de saját elhatározásból. Azért kicsit fáj, hogy hamarabb is megtehettem volna, ha nem vakít el a rózsaszín köd.

2021. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Mi szoktunk barátnőkkel beszélni arról, ha otthon valami gáz van. De egyetlen egyszer sem javasoltuk azt a másiknak, hogy szakítson, sőt. Azt is elszoktuk mondani, ha a lány a hibás a sztoriban, ezért vagyunk barátok, hogy megmondjuk egymásnak azt is, ha hülyén viselkedünk.

Nem egyszer volt olyan még a kapcsolat elején, hogy rettenetesen hisztis voltam, elpanaszkodtam a barátnőknek az aznapi vitát és megkaptam, hogy nekem kell változni. Utólag örülök is, mert sokszor ezek a dolgok térítettek észhez.


Ha a párom volt hibás, akkor sem mondták, hogy dobjam ki. A legtöbb tanács amit kaptam, hogy törekedjünk kompromisszumra, beszéljük át higgadtan stb.


Nyilván ha az egyik barátnőmet ütné,verné valaki, vagy megcsalná, akkor mondanám, hogy szakítson, de ilyen szélsőséges eset még nem volt a barátaink körében az elmúlt 5-6 évben.


23L

2021. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Ha tényleg szar alak vagy, és a veled való kapcsolat észrevehetően idegroncsot csinál egy amúgy kedves, vidám csajból, akkor ja, baromira kell tartanod ilyenektől.

Ha azon vesztetek össze félévente egyszer, hogy ki mosogasson, akkor nem.

2021. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Bocsi, de az első gondolatom sőt, a második is az, hogy qrva egészséges férfiember meg párkapcsolat lehet az, ahol ettől kell félni.


Nem mindegy, hogy milyen volumenű a probléma és mennyi szar van mögötte, de alapvetően értelmes ember (nemtől függetlenül) alapvetően megoldásorientált és kompromisszumokat javasol. És igen, azt is megmondja, ha barátja/barátnője a hülye.

2021. júl. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Volt pár nő, akik a saját szarságukat vetítették rá a páromra. Vinnyogtak, hgy minden férfi szar szemét, közben, ha egyet pittyent a telefonjuk, már ugrottak, hogy jaj írt a pasee. Közben nekem tolták az okoskodó dumát, hogy egy sima vita miatt hagyjam ott a barátomat. Itt is vannak ilyen válaszolók, mindig nagyon jól tudnak ítélkezni más élete felett, és nekik (álmukban) minden karikacsapásszerűen megy, közben látszik, hogy csak duma, duma....

Az ilyen barátnők mérgezőek.

2021. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

A bnokre altalaban soha nem hallgatnak akinek kéne se.


Szal nem.

2021. júl. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mikor hazamentem 1 napra anyamhoz,es talalkoztam a baratnoimmel, es elmondtam h a ferjem drogozik, nem dolgozik stb, azt mondtak nem fog valtozni de ha gondolom probaljam meg meg egyszer. De ha par nap mulva nem valtozik hagyjam el. En igy is tettem es a ferjem szemeben a baratnoim voltak a rosszak akik telebeszeltek a fejem. Veletlen se o aki mindennap feltekenysegi jelenetet rendezett beallva meg minden penzunket eldrogozta ugy hogy terhes voltam.🤷‍♀️

Ezert vannak fentartasaim ezzel a "telebeszelik a fejet" dumaval...

2021. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!