Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyesen cselekedtem? Feljelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen cselekedtem? Feljelentettem - a most már volt páromat - a rendőrsegen,mert szexben olyan dolgot akart velem megcsináltatni,amit én nem akartam. Azt mondta,ha nem csinálom,akkor felrak netre rólam szexvideókat,amit rólam készített.

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
99%
Igen. Teljesen! Ez elég komoly dolog...
2021. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
99%
Igen, jól tetted.
2021. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Én felvettem volna hamgfelvetellel ezt az egészet! Es azzal mentem volma a rendorsegre
2021. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
#3 Az a baj, hogy előre nem lehet felkészülni egy ilyen beszélgetésre. Az igaz, hogy ez szemétség, de ha nincs bizonyítékod kérdező, semmit nem tudsz tenni. Majd még te leszel a rágalmazó.
2021. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Igen.
2021. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Lucaszek96 ***** válasza:
82%
Persze,viszont semmi nem lesz belőle és ezek után lehet fel is rakja úgy hogy ne tudjak ki volt ..
2021. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
#6 minden visszanyomozható. Interneten nincs névtelenség.. aki azt hiszi hova na, na az nem ért az internethez elég alaposan.
2021. júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező


Amit csinált az zsarolás és büntetendő, szóval jelentsd fel, nagyon helyesen. Viszont az inkompetens magyar jogrendtől ne remélj sokat. De tedd meg amit lehet.


7.


Megkér mást, hogy tegye fel az a személy és még ő is egy negyedik - már elhunyt személy - gépéről amit megsemmisítenek közvetlenül utána. Minden szabály kijátszható, vagy legalábbis megnehezíthető annyira, hogy az elég lusta rendőrség ne folytassa a kutatást.

2021. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 azért nem hiszem hogy az ilyen agresszív majmoknak lenne ennyi agya hogy egy másik emberrel egy halott ember geperol rakassa fel. :D
2021. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Kérdező: Konkrétan a lehető leghelyesebben jártál el. :))) Szemét sz*rházi ez az "ember".
2021. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!