Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mit jelent ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha a barátom mostanában nem emlékszik a közös élményinkre?

Figyelt kérdés

Egyszerűen vannak olyan élmények vagy történések a múltból, amit mintha elfeljetett volna, pedig eddig beszéltünk róluk meg minden...

Mitől lehet ez? Gondja van velem vagy inkább mentális probléma?


2021. júl. 27. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Egyszerűen csak pasiból van.
2021. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez így kicsit kevés információ. Mit felejtett el? Mikor történt az az esemény, amit elfelejtett?

Simán lehet, hogy semmi gond nincsen csak kiesnek korábbi emlékek, ahogy új élményeitek vannak.

Én pl. eléggé feledékeny vagyok, fel van szépen jegyezve outlookba minden rokon, barátnőm stb. születés- és névnapja, az évfordulónk.


Szóval ha csak feledékeny, ezen egy jó notesz segíthet.

2021. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy ez nem rá vall. Mindig szívesen hozta fel ezeket. Most meg nem emlékszik rájuk?...
2021. júl. 27. 12:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Se nem mentális, se nincs gondja, se nem "pasiból van".

Ugyanis én itt vagyok nőként és ez velem is előfordul.

4 év kapcsolat alatt több száz helyet bejártunk és pont a múltkor volt, hogy mondtam barátomnak, hogy elmehetnénk a veszprémi állatkertbe, mert még sose voltunk ott, ő meg mosolygott, hogy 2019ben jártunk ott együtt :)

Egyszerűen az agyam ilyen. Néha elfelejtek dolgokat. Ez főleg filmeknél vicces, ugyanis napi szinten megnézünk 1 filmet, ez általában a lefekvés előtti programunk (együtt élünk már).

Ezáltal nem nehéz a matek, havonta kb. 25-30 filmet elfogyasztunk, évente ez simán van 300 felett.

Van egy rakat film, amit tavaly néztünk meg, de nem emlékszem rá. Sorozat ugyanez. Az ember fejébe sem férhet bele minden infó, emlék, ahogy jönnek az újak, úgy néha elhalványulnak a régiek.


Szóval szerintem kicsit túlgondolod :) ha mondjuk elfelejtené a címeteket, vagy a neved, vagy fontosabb dolgokat, akkor parázhatnál.


23L

2021. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont mint a 4.

Imádom a férjem, csomó mindent csinaltunk/láttunk együtt, de már a felére nem emlékszem. Annyira aktívak a hétköznapok, hogy sajnos szelektál az agyam. És nincs semmi mentális problémám.

2021. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek jó a memóriája.
2021. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Oh, ha ez probléma lenne, akkor én egész életemben egyedül maradnék.

Se filmekre, se könyvekre, se ajándéktárgyakra, stb. Nem EMLEKSZEM, és én is nő vagyok.


Ez nem jelent semmit, a mai világban amikor ennyi inger meg információ ér, nem tud az ember mindent észben tartani

2021. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!