Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy probléma hogy ha a barátom a születésnapomra egy tortát hozott?

Figyelt kérdés
A szüleim szerint jó egy nagy bunkó, nem hogy vett volna nekem valami mást, ugyanis udvarlók nem szoktak tortát vinni a barátnőjüknek.
2021. júl. 27. 13:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
A szüleid a bunkók. No offense.
2021. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Szüleid nagy bunkók. Gondolom nem bírják a párodat.

Ők készültek tortával??

Nekem nagyon jól esett, mikor anno a párom tortával lepett meg.

2021. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, ők is tortát vettek nekem. Nekem is jól esett, de a szüleim ezen mondata elgondolkodtam azon, hogy lehet a barátom nem is szeret engem.
2021. júl. 27. 13:27
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Ja, ha ők mondják akkor már nem is szeret a srác. Remélem nem kerül be a családodba. Amúgy ha ajándékot vesz, akkor meg az a probléma, hogy még egy rohadt tortát sem tudott vinni...
2021. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
erre meg hogyan jutottál? Gondolt rád és több ezert forintért vett ajándékot
2021. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Mi nem a legstílszerűbb szülinapra, mint egy torta???

Ami ma már nem is két fillér...

2021. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Egyeztethettek volna, mert így a két torta valóban hülyén jött ki, de nem a barátod szándéka miatt! Legközelebb (már ha lesz) tudni fogja, hogy rákérdezzen előtte a szüleidnél, mivel készülnek.

Az meg nem szép tőled, hogy bár örültél neki, de mivel a szüleid megjegyzést tettek, máris gondolkozóba esel. Lehet, hogy te nem szereted őt...

2021. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Ez tuti kamu kérdés, ennyire sötét nem lehet senki. Nem hogy örülnél neki, hogy egyáltalán kaptál valamit. Amúgy meg ha a szüleid is tortát vettek, nem gondolkodtál el rajta, hogy ők se szeretnek? :D
2021. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
De buta vagy baszod..
2021. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem te vagy a bunkó, és a szüleid. Szukolok a srácnak, h ne legyen ez hosszú kapcsolat.
2021. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!