Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy hosszú távon fenntar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy hosszú távon fenntartani egy kapcsolatot, hogy van, amiben egész más az igényetek?

Figyelt kérdés
Sok mindenben vagyunk nagyon hasonlóak és jó együtt, szeretünk egymással lenni. Szeretjük egymást. Ő viszont sokkal több én időt igényel. Pl szinte minden este igényli, emiatt én sokat vagyok egyedül esténként. Nem élünk együtt ugyanis. Ti hogy állnátok ehhez a dologhoz? El tudnátok fogadni?
2021. júl. 27. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy hosszú kapcsolatban ne éljek együtt a párommal, legjobb dolog mellette ébredni. :)

Mindketten adunk időt egymásnak, ezt nem igazán zárja ki az, hogy együtt élünk.

2021. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Senkitől ne várd el, hogy munka után egész este mindennap veled cseverésszen. Az embereknek van élete, fontosabb dolga.
2021. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

2


A párjáról van szó, mégis kivel cseverésszen, ha nem vele? Jézus...


amúgy kérdező ez így hosszútávon nem lesz működőképes. Más az én idő meg az, hogy minden este külön vagytok. Szerintem te nem vagy annyira fontos neki, de ne legyen igazam.

2021. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A párjáról van szó igen, de nem normális minden áldott nap egész este csetelni. Nektek semmi dolgotok, fontos dolog, tanulás, család, saját élet?

Ha tőlem egy pasi elvárná, hogy minden este órákig beszéljek vele, hamar kidobnám. Mint a piócák.

2021. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha szabadnapos és én is, egész nap velem van. Ezeket a napokat mindig úgy szervezi, hogy a barátait is lemondja, meg minden nást, hogy velem legyen. Nekem néha sok is kicsit, amennyit nappal velem van. Ebből azt gondolom, fontos vagyok neki. De az estéket magára szereti fordítani. Ebből meg tényleg azt, hogy nem.

Összeköltözésben egyet értünk, nem akarok senkivel és ő sem. Egyszerűen nem vágyunk erre, sőt.

2021. júl. 27. 15:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor maradjatok így és járogassatok.
2021. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Attól még igényelném a másik jelenlétét heti 1-2 alkalommal éjszaka is. Ő nem. Persze van néha, hogy együtt alszunk, de az én kedvemért, de ez nekem nagyon kevés.
2021. júl. 27. 15:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szar HR-es duma, de mit szeretnèl mondjuk 1 év múlva 3èv múlva 5èv múlva?


Tudsz így tervezni a jövőre?

Csajnak mik a tervei?

Pillanatnyi szükségletek / csak miattad csinál mindent?

2021. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem fenntartható hosszú távon tök mások vagytok.
2021. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Fiatalon ez elmegy, de ha később szintet akarnál lépni, ő nagy eséllyel nem akar majd.
2021. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!