Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy a párom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy a párom azt mondja nekem, hogy vegyek neki sört és én nem megyek el, ezért megharagszik?

Figyelt kérdés
Pl. mind ketten itthon voltunk és olyan este nyolc fele mondta nekem, hogy menjek el neki, nem mentem el, majd ezután a nap hátralevő részében nem szólt hozzám. Vagy jövök haza a meloból és hív, hogy vegyek neki otthonra, az még a jobbik eset, mert amikor hazaérek és akkor mondja és nem megyek el, megsértődik... mondtam neki, hogy neki kell vegye meg maga (én semennyi alkoholt nem iszok, utálom is) és utálom, hogy én vegyek mindig a boltbol és majd rólam gondolják, hogy alkoholista vagyok, ezt mondtam is neki és ezen is felhöbörgött, hogy miért édekel ki mit gondol. Engem igenis zavar ebben az esetben. Meg az a válasza arra, hogy azért vegyek én, mert ő többet keres és ezáltal elvileg többet dolgozik,hogy ő már ne foglalkozzon ezzel....... Egyébként 24 éves.

2021. júl. 27. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
99%
Lapátra vele.
2021. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Jól kezdődik. De ismét láthatjuk h az alkesz bunkó állatnak van barátnője.
2021. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Maunika sóba való téma :)
2021. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hiába keres többet, ha mindketten otthon vagytok és ráértek, ne téged ugráltasson már azért, mert ő sört akar inni. Az egy dolog, hogy ha amúgy is mész a boltba, akkor megkér, hogy hozz neki, de este csak emiatt nem téged kéne elküldenie. Szóval nem, ez nem normális. Legalább minden másban normális és azért vagy vele?
2021. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Innen üzenem neki: kapja be.
2021. júl. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
Ha rendes asszony lennél, kérés nélkül is vinnéd neki a sört!
2021. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a sok álnaív, "de buta nő vagyok" kérdés (amiket pasik írnak)? Tegnap és ma nagyon sok ilyen volt.
2021. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már komolyan nem akarom elhinni, hogy komoly kérdés.
2021. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8-as!


És az a legszomorúbb, hogy ezek a kérdések itt vannak, amikor meg egy szerencsétlen nő megkérdezi tök normálisan, hogy milyen ajándékot vegyen a férjének házassági évfordulójukra, akkor el kell tüntetni az egész kérdést mert olyan ordenáré, gané válaszokat kap!

2021. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Adom. Naponta szinte zaporoznak ezek a kérdések nőktől, ahol a faszik minősíthetetlenül viselkednek/állnak hozzájuk. Az egyik soher mint a szar, eltartatja magát, a másik nem szól a nőjéhez egy db lájk miatt (miközben ő minden csajt lájkol lol), a harmadik leküldi az "asszonyt" sört venni 24 évesen. Most vagy egy troll tolja ezeket a kérdéseket, vagy krva nyomasztó a helyzet.
2021. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!