Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfinak kell tennie azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfinak kell tennie azért, hogy párjának legyen kedve vele szexelni?

Figyelt kérdés
Kértem a barátom, hogy picit változtasson az alakján, mert nem ilyen volt mikor összejöttünk. Valamint kértem, hogy legyen figyelmesebb és romantikusabb. Szerinte semmit nem kell tennie azért, hogy nekem legyen kedvem vele együtt lenni. Szerinte nekem alapból kéne, hogy legyen ehhez kedvem. Sajnos elégge megritkultak az együttlétek, de régota hiába kértem a fentebb említett dolgokra, szerinte semmit nem kell tenni, és velem van a baj, hogy nincs kedvem.
2021. júl. 29. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
A szexhiány soha nem a szexről szól. Mindig párkapcsolati probléma van mögötte, különben meg lenne az összhang. A leírásod is jól mutatja, hogy nem a szex a gond, hanem nagyjából minden más, aminek ez csak az egyik tünete.
2021. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Na persze, a nő ne merjen elhízni, büdös lenni, szépen, illatosan feküdjön a csüngő hasú disznaja alá.


Ez amúgy komoly kérdés? :D

2021. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%

romantika az az ember személyiségének a része, nem erőltetheti magára ha ő nem ilyen típus... az hogy már nem szálkás vagy izmos az a te hibád is, mivel hagytad elhízni elfogatad a folyamatot, nem szóltál időben neki !

Szerintem ne legyél vele, keress megint valami szép fiút aki le lakja magát 1-2 éven belül melleted.

2021. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudnék vonzódni a páromhoz, ha meghízna. Én sem voltam elhízva soha életemben, ő se legyen(jó persze szülés után lehet lesz rajtam egy kis felesleg, ezt előre nem lehet tudni, de én le is fogom adni, egy férfi viszont csak akkor hízik, ha lusta).


A helyedben elgondolkoznék a szakításon. Nem csak az a baj itt, hogy nem vonzódsz már hozzá, hanem az is, hogy ő már szarik arra, hogy te mit szeretnél.

2021. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Egy öntelt majom.
2021. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Én is híztam az utóbbi években és a férjem is. A szex jobb, mint valaha, gyakori és eszméletlen. Ez nem ezen múlik valójában. Nálatok sem ezen múlik, hanem a kapcsolaton, kommunikáción és egymásra figyelésen. Ez nincs meg.
2021. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem szereted! Fel sem tűnne, hogy másképp néz ki, és valószínűleg sosem volt figyelmes, romantikus. A változás benned van, felesleges rajta számon kérni. Ha nem felel meg lépj tovább.
2021. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt a kölcsönösség a kulcs.


Mármint akkor működik jól a kapcsolat, ha te nem várod el tőle, hogy jól nézzen ki, mint valami kötelességet, DE ő mégis megteszi, mert szeretne neked tetszeni. Ekkor őszintén és szívből teszi, nem pedig kényszerből.


A figyelmességre meg hiába kéred meg, az vagy jön magától, vagy nem. :/ Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Egyébként nőként nekem akkor zuhant nagyot a libidóm, amikor ráébredtem, hogy milyen agresszív, hisztis mégis önsajnáltató férfival vagyok együtt. Holott itt nem ő volt az áldozat, de már mindegy, tanulópénz.

2021. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást
2021. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen szexorientált férfinek a büdös életben nem fogod tudni megmagyarázni, hogy a libidócsökkenésnek lelki okai vannak, mivel a férfiak inkább vizuális típusok. Biztos vannak kivételek, akiknek a lelki töltet ugyanolyan fontos a szexben, mint a nőknek, de szerintem sokkal kevesebb náluk ez a szám. Elhanyagol téged, elhanyagolja magát, ami szerintem másodlagos probléma, csak mivel nincs rendben a kapcsolatotok, már minden IS zavar benne. Ha fogyna, akkor sem kívánnád jobban, hidd el. Mennyit hízott egyébként és a kapcsolat egyéb területein mennyit változott? Mióta vagytok együtt? Az is lehet, hogy nálad szimplán felszállt a rózsaszín köd (ha friss a kapcsolat) és most veszed észre a hibáit, vagy a valós énjét.
2021. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!