Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem élem bele magam a dolgokba, kevésbé sérülök?

Figyelt kérdés

Ha szeretek, teljes szívből. Magam elé helyezem az illetőt. És ez a baj velem. Túlgondolom az egészet. Túlságosan szeretek, mindig csak adok.

És nem ugyanúgy kapom vissza. Aztán jön a csalódás, fájdalom. Amiben már részem volt.

Nem érdemes ezt így, mert csak sérülök. Visszább kell vennem és várni. De iszonyú nehèz.


2021. júl. 30. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Most akkor mi a TÉNYLEGES kérdés?
2021. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Veled nem az a probléma, kérdező, hogy "túlságosan szeretsz" (meséld már el, ugyan milyen érzés a saját s*ggedet nyalni?), hanem az, hogy (ilyenkor, a saját meghatározásod szerinti szerelmes állapotodban) nem látsz ki a saját fejedből.
2021. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Ha vki ugy ad hogy azt várja h visszakapja akkor valojaban maga miatt ad hogy visszakapja. Ergo saját magát szereti csak.


Egyszeruen legy laza elvezd az eletet es kesz. Nem kell áldozati oltar ahhoz hogy barmi is tortenjen. A görcsösség az akarom, azok vmiert gátolo tényezők, de ha csak elvagy lazán akkor meg bevonzasz mindent.


Erdekes az elet.

2021. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem létezik olyan, hogy túlságosan szeretsz.

Olyan létezik, hogy nem a megfelelő embert szereted.

2021. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon szép dolog amit a #4es ìr

De próbálj meg nem nagyon elrugaszkodni a valósàgtól, így kissebbet puffansz

2021. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Megteheted hogy visszább veszed a lelkesedést, de abban az esetben olyan partnert kell találnod, akiben az a részed megvan, amit te nem mersz megélni.
2021. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
A szenvedés és csalódás oka az elvárás. Ha semmit nem vársz egy kapcsitól, akkor nem fogsz csalódni és szenvedni. Azt hiszed, hogyha te mindent beleadsz a kapcsiba, akkor a másik is mindent belead vagy ha belead mindent, akkor az neked elég lesz. Ház ez nem így van.
2021. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhogy tudunk sérülni. Ha erősen érzünk, akkor erősebb a fájdalom, ha visszafogjuk magunkat, akkor gyengébben érezzük a szeretetet,szerelmet, de csalódásnál tompábban fáj. Szóval tök mindegy. Nem lehet kivédeni a szomorúságot, meg én pl irigy voltam azokra, akik hevesen élik meg az érzéseiket, én meg inkább az elnyomós voltam.. Kár volt.
2021. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem élem bele magam a dolgokba, kevésbé sérülök?

Ez így van!


Kérdező én is voltam olyan mint te. Tinderen az első sráccal megvolt a közös hang. Minden jó volt. Egyből beleéltem magamat az első randi után hogy lesz folytatás. A húgom szülinapi bulijáról eljöttem hamarabb hogy vele találkozzak. Családi rendezvényről lemaradtam hogy vele találkozzak. Mert neki ezekben az időpontokban volt jó... Én meg ugrottam első szóra. Aztán a 4. randi után már éreztem hogy több sebből vérzik a dolog. Már 1 hónapja nem beszéltünk. Eleinte szar volt de már szinte teljesen elfogadtam a helyzetet és továbbléptem. Ne éld bele magadat ennyire és ne szeresd túl ha ő még nem mutatott fel semmit neked. Tudom nehéz... De így sérül kevésbé az ember.

24N

2021. júl. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Kevésbé sérül? = kevésbé élvezi, kevésbé örül, kevésbé boldog, csak azért , mert TALÁN valami balul sül el.

Aztán mi van, ha a tökéletes kapcsolatban is csak negyedlángon ég a dolog, és úgy él le egy életet, hogy sose szeretett igazán ,sosem volt teljesen boldog, mert félt... a sebek begyógyulnak, de utólag jobban szeretni már nem lehet..

2021. júl. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!