Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem a vőlegényem?

Figyelt kérdés

Egész kapcsolatunk alatt úgy érzem nála kp-i téma, hogy ki az egészsegesebb,es ebből versenyt akar űzni... 6 éve vagyunk együtt, első évben nagyon beteges voltam (lelki okok miatt) és a szüleivel állandóan azzal foglalkoztak, hogy na már megint beteg vagyok. De ebből kilábaltam.


Ezek mostani dolgok :Csunyak voltak a körmeim. Szerintem genetika, apának és anyának is azok. Kicsik, nem tudtam őket olyan szépre lereszelni. Állandóan a sajat körméhez tette az enyémet, hogy nézzem meg az övé milyen szép az enyém milyen csúnya. Na addig csinálta velem ezt, hogy azóta műkörmöm van. Ő lepődött meg a legjobban, hogy miért lett.


Nem vagyok rá buszke, de cigizek. Napi 1 max 2 szálat. Megtamadta valami a foginyem és napok alatt piszkos módon elkezdett sorvadni. Higyjetek el megvolt a bajom, nem aludtam egy percet sem úgy fájt, vérzett, nagy tempóban sorvadt. Természetesen napok után kaptam csak időpontot. Nagy nehezen 1 óra alatt kín keserves módon helyre tudta, hozni egy profi fogorvos a szám. Azóta azzal van elfoglalva, hogy milyen a foginyem, vékony, és hogy könnyen kiesnek majd a fogaim. DE NEZZEM MEG AZ ÖVÉT MILYEN EROS... EZT MIÉRT KELL???????????ahelyett, hogy támogatna, mindennek érzem magam csak nőnek nem. Egyébként tok jól helyrehoztak, én adok nagyon a külsőmre és tényleg nem látszik, ügyes volt a doki.


2021. júl. 31. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
99%

Sztm nem kéne hogy ez az ember több legyen, mint vőlegény...

N29

2021. júl. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Ez pasinak sem kéne nekem, nem még vőlegénynek. Túlságosan önimádó, lenéző.
2021. júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Igazán mindent megtesz, hogy leépítse az önbizalmadat.

Szerintem nem ez a párkapcsolat lényege.

2021. júl. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Legyen több önbecsülèsed! Te is èrzed, hogy amit művel, az nem normális. Mindig találni fog valamit, amivel piszkálhat, ami által magát fölèd helyezheti. Ez kell neked?

Nem kell megalkudnod, hogy neked ez jár. Nem. Tessèk felèbredni, ès átèrtèkelni az èleted.

Eszedbe ne jusson ilyen emberhez hozzá menni, családot alapítani!

2021. júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Azért neharagudj de ha napok alatt elrohad a szád ott tényleg vmi kva nagy gond van.
2021. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy ezek után sem lett az exed.

Ez ilyen tipikus, hogy örülj neki, hogy ilyen jó pasid van, mint ő, mert a nyomába se érsz. El is érte, amit akart, nem érzed magad nőnek. Majd a lelki sorvadás több tünetben is fog jelentkezni, nem csak fogyínysorvadásként. 5 év alatt öregszel majd mellette 10-et.

Komolyan így akarsz élni? Ilyen házasságban?

2021. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
az ilyent már rég ott kellet volna hagyni !!! majd másnak okoskodjon meg játsza az agyát !
2021. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#5, valószínűleg nagy gond van.


A kérdés az, hogy ebben az esetben a párjának az-e a dolga, hogy ezen poénkodjon, vagy valami más?

2021. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint apám, nincs még semmi veszve ha szeretnél saját gondolatokat az elkövetkezendő több 10 évre idegösszeroppanás nélkül akkor javaslom minél hamarabb dobbants mert ez a személyiség nem fog ám megváltozni.
2021. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tehát egy tahó, és te igent mondtál az eljegyzésre. No comment.
2021. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!