Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire utalhat ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhat ha a barátnőm nem akar sok időt együtt tölteni velem?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel én 22/f ő 19/n, kezdetben többet is voltunk együtt 3-4 napot is mostanában viszont alig akar együtt lenni velem azt mondja kell neki az egyedül töltött idő is. 60km-re lakunk egymástól ezért nem is tudnánk minden nap találkozni de én nagyon szeretem. Szerintetek miért lehet ez hogy kevés időt akar egyutt tölteni? Ezalatt heti mondjuk 1 napot értek tehát pl hétfőn délután megyek hozza és kedd este el kell jönnöm, mert nem szeretne annyi időt együtt lenni én viszont igényelném hogy jóval többet együtt legyünk és ezt tudja ő is de nem nagyon érdekli.
2021. aug. 1. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanezt mondja, csak én szerdán megyek, és csütörtökön kell mennem. Ő is 19 éves.
2021. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Ő még nem érett meg egy komoly kapcsolatra, ha neki 6 nap kell a 7-ből egy héten, mint "egyedül eltöltött idő". Sajnos a te korodban még rohadt sok 3 év korkülönbség, kérdező. (legalábbis lefelé; egy 25 éves nővel biztos jobban szót értenél)
2021. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

#1 ez gyanús 😆

#2 impi incel? Lenne mivel egyàltalàn ? 😆😆


Màsok kicsit az igènyeitek , meg kellene beszèlni, alkalmazkodni a màsikhoz, elfogadni hogy neki kevesebb idő kell ilyesmik

2021. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
minőség<>mennyiség
2021. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha egy kapcsolat elejen nincs akkora vagy hogy heti tobbszor talalkozzatok akkor ez a kapcsolat halalra van itelve. Aki a parjaval heti egyszer akar talalkozni ott problema van
2021. aug. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!