Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem,de nem erre vágyom.Sz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem,de nem erre vágyom.Szakitanom kellene?

Figyelt kérdés

A barátom 30,én 22. 1 évet jártunk 2éve együtt is lakunk. Végtelenül kedves,szeretem. Nem voltak problémáink sosem. De ő nagyon családcentrikus…eljegyzést tervezget,de én ezt még nem akarom,nem állok készen. Folyton zargat,hogy találkozzak többet a szüleivel,de én nem igazán vagyok oda az ilyen családi összejövetelekért.Szeretem őt,de sajnos unalmas az életünk. Szex is ritkán van,és már nem annyira jó. Csak dolgozik,hétvégén nem igazán programozgatunk. Szeretném,ha néha meglepne valamivel,de sajnos elég figyelmetlen. Én szeretem a spontán dolgokat,ő pedig mindent szeret megtervezni előre.

Ezt egyszer már megbeszéltük,és azután kicsit javultak a dolgok,de most visszacsúszott. Ha megkérdezem miért szeret,csak álltalános dolgokat mond,azért mert szép vagy…én pedig többre vágyom. Kicsit több érzelemre,vadságra…

Nem voltam sosem pasizós tipus,előtte csak egy 4 évig tartó kapcsolatom volt.

A hétvégén a barátnőimmel voltunk egy bálban,ahol egy fiúval összeakadt a tekintetünk,nem tudtuk levenni egymásról a szemünket,majd felkért táncolni,de nem sokat beszélgettünk,nem sokra rá pedig haza kellett mennie.

Jól esett,ahogy láttam,éreztem,hogy tetszettem neki,és ahogy rám nézett…

Tőle is ezt várom…

Nem tudom mi a jó a számomra…valaki hasonló helyzetben?



2021. aug. 2. 00:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

sztem te már szó szerint kifelé kacsingatsz, így itt az ideje ezt lezárnod, h. a pasid hadd találjon magának mást.

ő már más életszakaszban tart,te ettől még messze vagy.

hozzá egy nő illik, nem egy csaj, hozzád meg egy csávó, nem egy férfi.

2021. aug. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem gondolom,hogy kifelé kacsintgatok,csak szeretném,ha javulnának köztünk a dolgok :/

Igen,táncoltam a fiúval,de semmi sem történt,és sose többé nem látjuk egymást. Ez nem bűn talán.És erről a barátomnak is beszámoltam.

Szeretném,ha izgalmasabb lenne az egész,mint 1 évvel ezelőtt.

2021. aug. 2. 01:05
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem erre vágysz, akkor ne ennyivel idősebb férfivel szórakozzál. Vannak korban hozzádillő "még élni akaró" figurák is. Válogass azok közül.
2021. aug. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Szakítanod kellene, igen.
2021. aug. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Igen, azt kellene.

Már nem érzel úgy iránta, ez nyilvánvaló. Szereted ugyan, de nem, mint férfit, és a kapcsolat csak azért tart még, mert alapjában véve elviselhető személyiség.

2021. aug. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Te mikor kezdted a párkapcsolatosdit, ha 22évesen ezzel a sráccal vagy három éve (1 év járás, két év együtt lakás) és előtte volt egy 4 éves kapcsolatod? Voltál már valaha egyedülálló nő mióta nem barbizol? Elgondolkodtál már azon, kit keresel, ki illene hozzád? Értem én hogy csak két kapcsolat, de egyikből a másikba estél és csak sodródsz benne. Mit gondoltál egy harmincas pasiról? Nála már ideje a családalapításnak. Ha nálad még nem, pakolj és menj. Mások vagytok, nincs ezen mit megbeszélni, mert te meg akarod őt változtatni, azt akarod, hogy legyen más. Nem lesz. Hagyd el, hadd találjon hozzá illő, feleségnek való nőt. Te még ehhez fiatal vagy, nincs azzal semmi baj, de ne raboljátok egymás idejét.
2021. aug. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem sem illetek össze. Ez a korkülönbség alapvetően nem hatalmas, de ebben az életkorban pont eléggé jelentős, mert két totál más életszakaszban jártok éppen, így jobban kijönnek az eltérő tervekből, gondolkodásból adódó eltérések. Viszont ahhoz még mindketten fiatalok vagytok, hogy megtaláljátok a hozzátok illő párt, így felesleges erőltetni egy lapos kapcsolatot.


Ez az "azért szeretlek, mert szép vagy" nekem tutira nem lenne kielégítő (mondjuk egy férfitől nehéz elvárni, hogy ilyen gondolatokat szavakba öntsön, de igazából erre úgyis érezni kell a választ, nem hallani). Eléggé arról árulkodik, hogy csak a megszokás tart össze titeket, és ő is inkább csak fizikailag vonzódik hozzád, ami nagyon rossz bázis egy házassághoz. Ha megkérné a kezed, ne mondj igent, mert semmi értelme.

2021. aug. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Keress olyan férfit, akivel jól érzed magad és hasonló az elképzelésed a jövőt illetően. Tudod, hogy ő már családot akar, esküvőt, te pedig még élni, új izgalmakat. Raboljátok egymás idejét.
2021. aug. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Az, hogy egyszer már megpróbáltátok megbeszélni, hogy hogyan legyen jobb (neked -- ezáltal neki is) és utána minden ment tovább a régi kerékváltásban nem előremutató. Tehát tud ő, ha összekapja magát, csak nem teszi.

Keress mást, jobban jársz. Sokkal.

2021. aug. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Ezt a kérdès ajánlom mindenkinek, aki sztárolja a nagy korkülönbséges párkapcsolatokat!


Kérdező értelmes nőnek tűnsz, lassan le kellene ezt a kapcsolatot zárni, akármennyire fáj is. Nem mindig csak akkor kell szakítani, amikor màr a kisbalta előkerül... ezek nagyon jelentős különbségek és az sem normális 21-22 évesen, hogy rossz/unalmas a szex.

Lépd meg, jobb nem lesz sajnos

2021. aug. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!