Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal több mint fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal több mint fél éve nincs sexuális kapcsolat. De ugyan úgy csókolozunk összebujúnk együtt alszunk tapizzuk egymást Nem tudom miért ?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk teljesen rendben van a párom sokat dolgozik veszekszünk is de nem hiszem hogy ezért nem lenne köztünk Sex. Van amikor csókolozunk szeretgetjük egymást akkor vágyat érez de egyszerűen nem kezdünk el sexelni. Ő is be szokott indítani mikor úgy csókol de mikor ott vagyok hogy na akkor most akkor abba hagy mindent. Megkérdeztem tőle hogy miért nem ér úgy hozzám és miért nem szeretkezunk erre nekem azt mondta hogy én mindig csak baszni akarok .Amikor úgy ér hozzam vagy amikor olyan helyekre rakja a kezet akkor minden a fejemben összegyűlik és azt mondom hogy ez így nem jó és olyankor felkelek vagy élőköm a kezet hogy érezze azt amit én de őt ez nem hatja meg .Új telefonja lett és a régiben megláttam egy számomra ismeretlen lánnyal beszélgetni hogy találkoznak mikor kirándulni volt a céggel és nem mondott semmit egyszerűen archívumba tette az üzenetet a héten meg egy régi lány barátja azt ismerem este fele rá irt hogy mizu és írta a lánynak hogy hianyzik neki a régi képei és utánna az üzenetek eltűntek csak az ő mondatai voltak ott percek elteltével. Úgy volt hogy szétmegyünk mert nagyon megbántott én sírtam nagyon de egyszerűen ot nem érdekelte nem akart beszélni és sírni se sírt pedig tudom ismerem és sírt volna amikor mondtam hogy vége csak pakolni kezdett és mondtam beszéljük meg mondta hogy ne érjek hogy ő nem akar beszélgetni mint ha idegen lettem volna mondta majd találok valakit magamnak és hogy én nekem nem számít az évek amiket együtt töltöttünk . Végül megbeszéltük és kibékültünk de szerintem nem változik semmi

#probléma #párkapcsolat #Nincs sexuális kapcsolat
2021. aug. 2. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

, , , , , , , , , , , , ,


Tessék, adok neked néhány ingyen vesszőt. Használd őket egészséggel.

2021. aug. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő azzal a másik lánnyal szeretne lenni,bocsi
2021. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt kár erőltetni. Ha szeretne, nem csinálná ezt veled. Most veled maradt, és? Te is írtad hogy nem fog változni. Miért kínzod magad?
2021. aug. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha fél éve nincs szex akkor már mindegy.

Megoldja mással/máshogy.

Ha egy pasi egy két hét szex megvonás után, nem veszik össze veled hogy ez így nem megy tovább akkor, egyszerűen nem szeret.

Bocs de ez a kapcsolat már halott.

2021. aug. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szexel ő, csak nem veled. Ez a kapcsolat mát el van temetve. Persze kényelmes neki hogy van aki otthon ellátja, ezért nem akarja hogy kidobd.
2021. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az összes faj között az ember az egyetlen, amelyik terhesen is képes szexelni.

Amelyik férfit hetekig, vagy hónapokig hanyagolja a párja, az szinte biztos, hogy kiábrándul, és akkor vége.

2021. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azzal kezded, hogy a kapcsolatotok teljesen rendben van, majd lefestesz egy romokban álló kapcsolatot.

A párod valószínűleg megcsal, vagy legalábbis készül rá. Veled azért csókolózik, mert még nem szakadt el tőled teljesen, de valószínűleg már csak barátilag érez irántad, és persze hálás. Az is lehet, hogy a titkolt viszonya bizonytalan, nem lenne hova mennie...

Itt az ideje egy tisztázó beszélgetésnek.

2021. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt miből szűrted le, hogy a kapcsolatotok teljesen rendben van?🤔Rossz hírem van. Ez a kapcsolat nem hogy nincs rendben, hanem gyakorlatilag nincs is. A fickó fejben már rég mással van, valószínűleg farokkal is.
2021. aug. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megcsal vagy megakar csalni. Azert nem akar veled lenni
2021. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!