Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szőrtelenítés nektek nyáron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szőrtelenítés nektek nyáron okoz gondot párotok előtt?

Figyelt kérdés
Nyáron gyorsabban nő, de ki kell várni, amíg 2-3 mm lesz, hogy gyantázható legyen. Van akit ez zavar, hogy oldjátok meg, csajok?

2021. aug. 2. 17:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Én csak borotválok... igazából pont emiatt (is). Nagyon érzékeny fehér bőrű vagyok, ehhez pedig meglehetősen szőrös, szóval a legkirályabb kombináció. Ha mindig meg kéne várnom, hogy gyantázható szőröm legyen, az nálam már elég csúnyán nézne ki, ellentétben egy világosabb szőrű vagy kevésbé majom lánnyal.


Bikinivonalamat lehet megpróbálom majd házilag cukorgyantával.


Ha intim területekre gondolsz, én nem szoktam, nincs rá igény.

2021. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%
a legtöbb férfit izgatja ha borozsdás a nő nindzsoja..
2021. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Cukorgyanta, én cukorpasztát használok, állítólag a kettő nem ugyanaz, dettó, mint te.

Nem az intim részekre gondoltam, hanem karra, lábra, hónaljra... én nem szeretek borotvát használni, erősítheti.

2021. aug. 2. 18:00
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Epilálok. 2-3 naponta végigmegyek a kritikus területeken. Így nem fáj olyan brutálisan és mindig sima vagyok.
2021. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Erősíti a borotva :D a hülyeség gyorsan megmarad. Csak gondolj arra, hogy ugyanaz a szőrszál nő tovább, a különbség a végén van. Egyenesre vágtad azt, ami elvékonyodik egyébként. Na, ezek után mit érzel? Hogy erősödik, holott hülyeségeket beszélsz.


Egyébként borotva + ipl. Nekem legyen jó és kényelmes. Az IPL hatásos, ahol meg van pici szőr, bborotva. A cukorpaszta szr., a gyanta/epilátor meg igényel egy bizonyos szőr hosszúságot.

2021. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

Csak a hónaljamat borotválom.


Minden más marad, így nincs para sem.


N

2021. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Pedig erősíti, mesterkozmetikusok mondták nekem, h. nehogy, de amúgy magamtól se csinálnám.


A cukorpasztával nagyon szépen tudok dolgozni.

2021. aug. 2. 18:22
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Mesterkozmetikus :D tehát fizetett emberek, hogy a szarjaikat eladják sokszoros áron. Ahaaa.
2021. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

#7 Nem erősíti :) Az 1. vagyok, mint írtam, én évek óta borotválom több testrészemet is, és semmit nem változott.


A lézeres szőrtelenítésen én is gondolkodtam, elvileg pont az a típus volnék, amelyikhez alkalmas...

2021. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

2500 forintért vettem másfél kilós kiszerelésben cukorpasztát 2016-ban, még mindig van belőle, egy cégtől rendeltem, nem járok kozmetikushoz.


tehát nem tudom, miben károsítottak volna meg... bocs, én inkább nekik hiszek, mégis ez a szakmájuk, senki nem szokta a borotválást javasolni.

2021. aug. 2. 18:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!