Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnét tudtátok, hogy baj van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét tudtátok, hogy baj van a párkapcsolatotokkal, ha nem történt megcsalás?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy baj van-e az enyémmel. Gyakran magányosnak érzem magam és inkább màsokkal beszélem meg a problémámat, főleg, ha ahhoz a két dologhoz kapcsolódik (lakàsvásárlàs, költözés egy fél évre külföldre, egy faluba, kocsi nélkül, ami miatt fel kell mondanom a munkahelyemen), amiben nem értünk egyet a férjemmel.


El fog múlni, vagy rosszabb lesz?



#külföld #magány #félelem #gyes előtt kimaradó munka
2021. aug. 2. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van baj. Miért kell vele menned? Itthon maradhatnál, fél év teljesen bírható távkapcsolatban. Ha jól értem minden róla szól, neked kell alkalmazkodni, keressetek kompromisszumokat.
2021. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igen van baj szerintem is, és ilyen költözéses dolgokat meg nem kell bevállalni ha nem teljes az egyetértés. ilyenkor mindenki marad ott ahol volt, ez a tisztességes és a normális.
2021. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki látta a gyes előtt kimaradó munka hashtaget?


Egyetértek az előttem szólókkal.

Nagyon kellemetlen élethelyzetbe rángat bele. Szerintem meg fogod bánni. Ne add fel magad. Biztos megéri? Megtenné ugyanezt érted?

2021. aug. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok láttam. Ez is egy szempont, egyáltalán nem mindegy, hogy a kérdező milyen és mekkora összegű GYED-et, GYES-t kap. Legalábbis nekem nem lenne, már ha ilyen bizonytalanságban belevágnék egyáltalán gyerek projektbe (szerintem nagyon nem kellene).
2021. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Igen 4-es, én is pont erre gondoltam.

2021. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!