Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csókolózás közben becsukjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás közben becsukjátok a szemeteket?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor miért nem?
2010. aug. 28. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
akkor azt nézem,nem-e akarnak leutni hatulrol
2010. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én becsukom:D kivéve mikor megnézem h a pasim becsukja e:D:D
2010. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Azért nem mert ő is szeret a szemembenézni közbe. Csodaszép szemei vannak:)

f/20

2010. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
aki beleéli magát egy csokba az beszokta csukni de azt mondják ha valaki nem csukja be akkor nem élvezi a csokot vagy esetleg nem bizik a másikban
2010. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én nem szeretem becsukni a szemem.
2010. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Ez alapszabály!
2010. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
19:53-as válaszoló! - Én is így gondolom. A páromat néha látom, hogy kinyitja a szemét, és zavar. Utána már én se tudom úgy beleélni magam.... :S
2010. aug. 28. 19:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is becsukom, és zavar amikor nem csukja be a másik.

Mert igy pislog közelröl a fejembe.. -.-

2010. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Emőke válasza:

Régebben mindig becsuktam,nem is értettem azokat,akik nem teszik.Most már valahogy nem jön,hogy becsukjam,nem tudom h miért...Barátomat is zavarja,de nekem így jó,ha becsukom kevésbé élvezem,sajnos:(

Nem tudom velem van-e a baj,a régebbi barátaimmal ez nem fordult elő,csak a mostanival.

14/L

2010. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, ez lehet érzelem függő is. Ha valakivel nagyon jó a csók, akkor nem nyitogatod ki, hanem becsukod és csak csinálod... elmélyülsz benne.

Az én barátom azt mondja, hogy azért nyitja ki, mert ha pl. utcán csókolózunk zavarja, ha jönnek mennek az emberek. De ha kettesben vagyunk, akkor csukott szemmel csináljuk . :)

Úgy az igazi!

2010. aug. 28. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!