Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már egyedül egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már egyedül egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pontosan ez mit jelent és " hogyan alakul ki" egy kapcsolatban?


Barátnőm azt mondja így érez kb 3éve hol kicsit jobban hol kevésbé.

Én nem értem a dolgot mivel bármire megker megteszem, segítek neki.

Magamról vagy a dolgaimrol sosem beszéltem sokat ( így nőttem fel) de ezt tudta..


2021. aug. 4. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen és nagyon rossz érzés. Ott kezdődött, amikor valami megtört. A barátom nem éreztette velem, hogy biztonságban vagyok mellette és én vagyok a nő. Magunkra néztem és olyan volt mintha én évekkel idősebb lennék, pedig ő volt. Nem bíztam már benne, mert utólag kiderült adott is okot rá. S aztán csak jött a hónapokig tartó üresség.

Nem feltétlen van ez nálatok is. De mindenképp próbáld éreztetni vele, amit kell és őszintén üljetek le beszélni, ameddig még lehet valamit javítani.

2021. aug. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltam. Ez az, amit leírtál. Nem osztotta meg a valódi érzéseit (talán magával se volt tisztában). Nem fogadta be az én érzéseimet, ha bántott valami kettőnk kapcsolatában. Csupa felszínes dolgokról lehetett vele csak beszélni, nem tudtam vele mélyebb, tartalmasabb beszélgetést folytatni, ami ránk vonatkozott volna. Nem éreztem, hogy ENGEM szeret igazán, nem éreztem, hogy igazán megbízik bennem. Magányosabb voltam, mint előtte egyedül.
2021. aug. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ereztem mar magam egyedül hiaba voltunk együtt. Igaz hosszutavu kapcsolatrol beszelünk, amikor a szürke hetköznapok atvettek az uralmat. Munka, bevasarlas, haztartas, alvas, majd kezdödött elöröl. Nem voltak mar közös programok, tervek. Mindketten magunkba fordultunk, a sajat telefonunkba temetkeztünk. Hiba volt otthon, megis egyedül voltam.
2021. aug. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen. 5 éves kapcsolat volt, de össze sem költöztünk. Igazából mindent én intéztem: lakástakaréknak néztem utána, amit később meg is kötöttünk, én kerestem az albikat, őt annyira nem érdekelte. Nyilván ha találtam volna lakást, akkor készségesen beköltözött volna velem, főleg, hogy elérhetőbb közelségbe került volna a szex.


Úgy éreztem, minden terhet egyedül kell cipelnem, annyira nem vette ki a részét semmiből. Ha segített is valamiben, egyszerűen nem jól csinálta (bocsánat, de így volt), ezért inkább az idő előrehaladtával már minimálisat sem bíztam rá.


Teljesen kifullasztott a kapcsolat.

2021. aug. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szinte folyamatosan ezt éreztem.
2021. aug. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt érzem én is! Többek között ezért szeretek mást már egy ideje.
2021. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó mi még nem jutottunk idáig.


De sajnos bennem is megtört valami, aminek az oka ahogy a környezetéhez és a rendtartáshoz viszonyul.

2021. aug. 4. 16:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#4. vagyok.


Nem tartottam fontosnak leírni első körben leírni, de az újabb választ látva én is megosztom, hogy volt fellángolásom nekem is. Kétszer. Egyikkel sem léptem a tettek mezejére, mert próbáltam megmenteni a kapcsolatomat, de sajnos fölösleges volt.

2021. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan érzem én is magam mostanában... némi különbséggel... bármit mondok kettőnkkel kapcsolatban - akár véleményt vagy érzést, ami számára nem szimpatikus - azt azonnal támadásnak veszi. Rendkívül negatív jelzőkkel illetve... és ordibál... és a neki ez nem jó, szakítani akar kifejezésekkel zárja a dolgokat... (f)
2021. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9-es

Nem szeret téged! Megszokásban éltek!

2021. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!