Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnál úgy élni feleségeként,b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnál úgy élni feleségeként,barátnőmet,hogy a párod többes szexet akar, de te nem egyezel bele,de a párod se tud lemondani róla, így megengeded neki,hogy mással legyen? A felállás az lett volna,hogy két férfival én(én, párom, plusz egy férfi).

Figyelt kérdés
Nekem az egészségügyi kockázata miatt nem megfelelő, ki tudja, milyen férfiak lennének,mert sajnos a párom nem egyszeri ilyen alkalmat szeretne. Az egészségügyi kockazaton túl én nem hiszem,hogy ezt képes lennék ..azt sem tudom,hogy ha mással megcsinálja a párom,hogy tudnék ránézni. Szerintem ez egy zsakutca,kudarc,nem működhet ez a kapcsolat.
2021. aug. 4. 14:18
 1/9 A kérdező kommentje:
* feleségként,baratnőként
2021. aug. 4. 14:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, képtelen lennék ilyen kapcsolatban lenni, szakítanék.
2021. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem élnék ilyen emberrel. Olyan meg nincs, hogy nem tud lemondani róla, nem vagyunk állatok, akik ösztönből cselekszenek. Evésről, ivásról nem lehet lemondani, mert létszükséglet, a 3-as szex nem az.
2021. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, Neked ez nem jó és nem szeretnéd, akkor közöld vele, de azért tedd hozzá, ha ezt akarja csinálni, akkor mással csinálja és többet nem kell hazajönnie.

Ha nem tudnál ránézni, akkor már a szex sem lenne többet olyan köztetek, mint volt. Sőt! Talán az egész kapcsolat sem. Szerintem, nem jó irányba haladna a kapcsolat, ha mégis megengednéd.

2021. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem, de ha ez neki igénye, akkor nélküled is csinálni fogja. Ideje tovább lépni és normális nőt találni.
2021. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
5-ös A kérdező nő.
2021. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 moozygoo ***** válasza:
100%
ott szakítanék vele helyben, mert nálam nem férne bele és biztos megtenné előbb-utóbb a hátam mögött
2021. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, ez a kapcsolat nem működhet. Ha ő kiéli a vágyait másokkal, akkor te minek vagy? Főzni mosni, gyereket nevelni?

Nekem még hozzábújni, meg csókolni sem lenne gusztusom egy ilyen után.

2021. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

6- elég rossz a megfogalmazás, én is 3x olvasom újra hogy ki kicsoda..


Amúgy nem igen láttam még olyat, hogy egy férfi másik férfit akarjon behozni 3.-nak, ez olyan fura.. :D Persze lehet bi.


Én mondjuk tuti nem tolerálnám, de ez én vagyok. Neked kell ismerned a határaidat.

2021. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!