Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor lehet azt mondani hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lehet azt mondani hogy nem mukodik a szex?

Figyelt kérdés

Koszi a valaszokat..

Nem tudom sajnos hogy a kapcsolat merult e ki, szexualisan nem illunk ossze vagy ez csak egy ilyen idoszak..

Egyutt elunk, 3 eve egyutt


Koszi


2021. aug. 5. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mások az igények, nem kívánjátok egymást, egyre kevesebb szex.
2021. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem kíván a párod vagy te őt, az egy elég egyértelmű jel. Ennek lehet fizikai vonzalom a hiánya (egyik, másik ember elengedte magát pl.) vagy egyszerűen nem csináltok közösen semmit, csak éltek egymás mellett kb.

0 befektetett érzelmi energia nélkül egy idő után a szex is ellaposodik.


Ezt kettőtöknek kell megbeszélni, hogy mi okozhatja pontosan.

2021. aug. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem kívánod fizikálisan, ergo nem tetszik. A lelki dolgok nem nyomnak sokat a latba.
2021. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a lelki dolgok igen is, sokat nyomtak a latba.

Hiszen a szexuális vonzalomhoz az is kell, hogy a másikat egy vonzó, kívánatos felnőttnek lásd, ne pedig egy gyereknek. Sajnos ha valaki túl gyerekesen viselkedik, pl. nem vállalt felelősséget a kapcsolatért, akkor a párja előbb-utóbb szülő szerepbe kényszerül. Én már akkor nem kívántam az exemet, amikor barátnő helyett a pótanyjának éreztem magam.

2021. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Én elengedtem már ezt a szex dolgot. Ha nem akarja, én nem puncsolok nála. Biztos ocsmány vagyok, így a libidóm is eltűnt.
2021. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A kezdeti harom honap utan sokat kellett csiszolodnunk egymashoz ezen teren is, korabbi tapasztalataimbol kiindulva ilyen meg nem igazan volt, de aztan a 3 ev altt sorra sorra mindig feldugta valami a fejet amiben felreertettuk egymast.


Probaltunk rola beszelni, de ismerve a lelkivilagat, en nem szeretnem elmondasa szerint megjobban megbantani ot.

De ez egy ideje van bennem, es nem tudom meddig erdemes ezt magamban hagyni, vagy mibol lehet valtozast latni, stb.


A kezdeti harom-hat honap olyan volt amilyennek kell lennie minden tokeletes volt szexualis teren.

2021. aug. 5. 17:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális esetben 3 év után jobb a szex, mint az elején. Legalábbis én ezt tapasztalom.

Eleinte voltak azért bénázások, ki kellett ismerni egymást, össze kellett csiszolódni. Volt, amin változtatni kellett, azt megbeszéltük. Ez is egy nagyon fontos dolog, hogy tudjunk a szexről is beszélni, őszintén.

Kb egy év után éreztem azt, hogy összecsiszolódtunk, egymásra hangolódtunk teljesen. De ma még nagyobb az összhang. Pontosan ismerjük egymás testét, gyengéit, az erogén zónákat, mindent. Egy pillantásból vagy mozdulatból értjük egymást, de ez nem csak a szexre igaz.



Szerintem akkor nem működik a szex, ha nem illetek össze és/vagy nem tudjátok megoldani, ha valami nem jó. Más igényetek van. Gyakoriság, intenzitás, időtartam, ki mit találtál izgatónak, ilyesmik. Van, amit nem lehet megbeszélni, mert nincs igazán komprimisszum. Ilyen, ha az egyik naponta kívanja, a másik hetente. Az egyik gyengéden szereti, a másik vadul. Egyikük biztos nem lesz elégedett, de valószínűleg mindketten azt érzik, hogy nem az igazi, hiába is próbálják összehangolni.

2021. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!