Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan ebben mi a ráció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ebben mi a ráció?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel, szexnek indult, csak annyira elkezdett hozzám kötödni, hogy tényleg magához láncolt szó szerint.(sokszor úgy érzem mintha egy tárgy lennek, egy kedvenc tárgy...) Kiderült, hogy családos. De már nem tudtam tőle szabadulni, mindennap együtt voltunk. Igaz nem sok időre. Reggel 30 perc, délután is kb annyi. Meg újabban telefonaltunk órákat. De kiderült, hogy mellettem ismerkedik neten. Lebukni nem szeretne de nagyon sok helyen láttak bennünket nyilvánossan. Elengedni nem akar. De most akkor ennek az egésznek mi értelme van? Nem akar lebukni, de bátran találkozunk kb bárhol, szerelmes belém alitolag de mellettem ismerkedik... És érzem, hogy hülyének néz... Megszakításos szexnel annyit mondott, hogy ha terhes leszek akkor valószínű elvallik (de van már 2 gyereke akiket imád...) komolyan mondom nem értem.


És mi az ami megfogott benne? Piszok értelmes, művelt, okos...


2021. aug. 5. 17:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként valami gáz lehet mert kb napi 2 liter sort iszik, illetve még Facebookja sem lehet,mert egy szexpartner anno bebuktatta..
2021. aug. 5. 17:20
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg úgy viselkedsz, mint egy tárgy. Vagy az egészben, le lehet láncolni, nem tudsz szabadulni másoktól, sokszor 30 percekre ráérsz valakinek akármikor, hülyének lehet nézni, megszakításosan szexszel veled (ergó kockára teszed a saját egészséged, mert egy ilyen akármit összeszedhetett és még terhes is lehetsz a 35-s Pearl index miatt),stb.


Komolyna mondom nem értem én sem. Neked mi bajod van? A kutyámmal szebben bánok!

2021. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkivel azt lehet megtenni, amit hagy. Te hagyod magad teljesen kihasználni. Kis szerencsével elkapsz valamit, a terhesség meg csak idő kérdése. Remélem, hogy van pénzed abortuszra, mert a kanid úgy tűnne el, mint szürke szamár a ködben.

De a helyedben letesztelném. Említsd meg neki, hogy pár napja késik, és mintha halványpozitív lenne a teszted. Aztán kiderül, mennyit érsz neki.

2021. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fújj még be is veszed,hogy elválik,akkor miért ismerkedik még más nőkkel neten.Igen nagyon okos ahogy mondod,te meg naiv vagy.
2021. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kakas bővíti a tyúkudvart.

Ennyi csak benne a logika.

2021. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben az egészben semmi ráció sincs, egyszerűen csak gusztustalan.
2021. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!