Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőtök/barátotok kontrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőtök/barátotok kontrollmániás? Miben nyilvánul ez meg? Szerintetek az én barátnőm kontrollmániásnak számít? Őszerinte nem az.

Figyelt kérdés

Ha elkéri a mobilomat bármilyen okból, szinte mindig belenéz "véletlen" az üzenetekbe, híváslistákba, Messengerbe. A laptopon megnézi az előzményeket. Persze a laptop közös, de akkoris. Ezzel a szokásával egyébként nem tudok mit kezdeni, mert már számtalanszor belefutottam a "nekünk nincsenek egymás előtt titkaink" csapdába.

Ha elmegyek valahova haverokkal, legkésőbb 12-re otthon kell lennem, ha nem jövök, fel kell hívnom. Bármikor bárhol vagyok, ha felhív azonnal fel kell vennem és megkérdezi hol vagyok. Ha egyszer is elfelejtem felvenni amikor hív, az egyenlő a világvégével. Haverok kiröhögnek h mikor megcsörren a telóm már ugrok


Ha valami cuccomat előlhagyom, vagy a földön, akkor teljesen kiakad. Azt mondja, hogy csak rendszerető, én meg rendetlen vagyok.

Ugyanez igaz a mosogatásra, stb házimunkákra. Én másnap reggel csinálnám inkább, de őnála semmi nem tűr halasztást. De igazából erre is azt mondja hogy ez a normális hozzáállás, én meg halasztgatok mindent.


A kajálással állandóan piszkál, ha nem eszem meg az utolsó rizsszemet is a tányéromon akkor kiakad (őszerinte van egy ilyen pazarlás elleni mániája) de egyébként folyton beleszólna h mit egyek, mániája az egészséges étrend, ha eszem egy pizzát vagy lángost akkor már forgatja a szemét. De ő azt mondja, hogy csak az egészségemre próbál vigyázni. Mondjuk ez az egy dolog van amivel valamilyen szinten egyetértek tényleg egészségesebben élek mióta együtt vagyunk


Régen nagy gamer voltam, mostanában már alig játszom, folyamatosan alakult ez ki. Az elején még 3 óra után jött oda, h najó 3 órát játszottál mostmár elég lesz, aztán 2 óra, aztán már 1 óra után toporzékolt. Én meg észre se vettem, de lassan már be se kapcsolom a gépemet ha hazamegyek. Ugyanez a helyzet a tv-vel, sorozatokkal. A motorozást is szinte abba hagytam, ott meg annyira parázott mindig, h mostmár csak kb havonta megyek el egy kisebb túrára. De szerinte ez normális h valakit félt a barátnője.


Igazából nincs összehasonlítási alapom, ő az első komolyabb kapcsolatom. Az előző "barátnőim" teljesen lazák voltak. Bár volt olyan csaj ahol én húztam fel hogy hogy tud ekkora koszban élni.

Mikor mondtam neki h kontrollmániás, és hogy egyébként én ezt egy bizonyos szintig el tudom fogadni, de néha kicsit túlzásba viszi. Na akkor teljesen kiakadt. Annyit veszekedtünk ezen, hogy azóta szóba se hozom. Szerinte teljesen normális és "átlagos" a viselkedése. Örülnöm kéne, hogy ilyen. Szerintetek?


2021. aug. 5. 19:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Menekulj
2021. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ezekszerint ez idővel lehet hogy rosszabb lesz? Most még el tudom viselni de félek hogy ha belekényelmesedek akkor mondjuk egy idő után egyre durvább lesz
2021. aug. 5. 19:41
 3/27 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ha neked ez nem jó, akkor vagy beszéld meg vele, vagy hagyd ott. De nem hiszem, hogy tudna változni, ő ilyen. Fogadd el, ha kell neked, ha nem tudod, akkor minél előbb mondd meg neki. Egyébként szerintem sokmindenben amit leírtál neked akar jót, persze nem a telefon ellenőrizgetésre gondolok, de ha még nem vagytok annyira régen együtt, akkor ez szerintem akár el is múlhat majd nála. Lehet, hogy még nem teljesen biztos benne, hogy vele akarsz lenni, de ez egyébként lehet, hogy tényleg igaz, és emiatt is lehet ennyire kontroll mániás.
2021. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Egyébként a telefon dolgot azzal kiegészíteném, hogy abban sokat javult. Néha látom rajta h ellenállhatatlan vágyat érez h belenézzen a telefonomba, aztán leállítja magát. Volt már h megsajnáltam és magam adtam neki oda..

Az előző barátja megcsalta, bár sztem nem innen ered ez a szokás.

2021. aug. 5. 19:48
 5/27 A kérdező kommentje:

Nemtudom, egyébként nehéz kérdés amit 3-as ír. Mert persze ezek a rossz tulajdonságai, de nyilván van rengeteg jó. Sőt, igazából ezeken kívül csak jó tulajdonságai vannak..

Szóval én vele maradnék, ha tudnám biztosra h nem lesz pár év múlva az h mondjuk nem mehetek el a haverokkal inni mert hisztizik. Bár amúgyis vele maradnék, mert nem bírnék szakítani vele jelenleg, ugyanis nagyon szeretjük egymást. Talán a legjobb lenne kiválasztani egy pontot ahol megmondom h eddig és ne tovább, csak kérdés hol van ez a pont. Mivel egy ponton fel kell vállalni h tűröm a hisztit csak azért h ne fajuljanak tovább a dolgok.

2021. aug. 5. 19:51
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
De idegesítő lehet. Agybajt kapnék ettől.
2021. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
Ez kontrollmánia, méghozzá a kórosabbik fajtából, és nagy valószínűséggel csak rosszabb lesz.
2021. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van/volt egy barátnőm, aki minden pasijával ezt csinálta, aztán előbb utóbb off lett. Érdekes módon mindig olyanokkal csinálta ezt, akik még nem voltak komoly kapcsolatba. Velük még meglehet ezt csinálni, mással nem. Szerintem ez sok, úgy viselkedik, mintha az anyukád lenne, én ezt nem viselném el senkitől és nem is csinálnám ezt senkivel.
2021. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%

[link]


Ez jutott eszembe a viselkedéséről, bocsi

2021. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Meg kéne húzni valami kompromisszumos határokat, aminek a metszetében van a kapcsolat. Nincs metszet, nincs kapcsolat. Lehet topodzékolni. Férfi vagyok ugyan, de a motorozást én is szorgalmaznám, hogy hanyagold. Csapasd egy bukócsöves zsigulival vagy bánomisén, de a motoron azért könnyen kipurcansz, ha úgy van. A többiben azért lehetne bőven kompromisszum.
2021. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!