Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb kifogas, hogy faradt a gyerekkel foglalkozni?

Figyelt kérdés

Legyen az hetkoznap, hetvege vagy szabadsag, mindig faradt a gyerekhez. Haverhoz maszkalni nem faradt.

Ha nekem faj mondjuk a fejem, o rogton rakontraz, hogy neki is. Es az o "fajdalma" elorebb valo.

Migrenes fejfajasom van, kb osszehanyom magam. De o faradt. Az en fejfajasom semmis. De en hagyjam ot aludni, mert ha nem hagyom akkor ordit.

Kozos a gyerek, akivel csak masok elott foglalkozik. Terhessegem alatt azt hittem, hogy alomapuka lesz belole. Erre a total ellenkezoje lett.


2021. aug. 5. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Te választottad!
2021. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatta, hogy ilyen lesz.

A terhességem alatt én is úgy éreztem, hogy a férjem alomapuka lesz. Aztán hasonlóan áll ő is hozzá, mint a kérdező párja. Ő is állandóan fáradt, ha mennék valahova a gyerek nélkül akkor egyből azzal jön, hogy vigyem magammal mert ő pihenni szeretne.

2021. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Le kell lépni rendszeresen és kettesben hagyni a gyerekkel. Majd megszokják egymást.
2021. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
De legalább jol nez ki. Mert ugye az az első....te valasztottad! Most viseld a kovetkezmenyeit
2021. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos az apukák nagyrészt így viselkednek. Az én párom se foglalkozik a gyerekekkel csak nagyon keveset mert ő mindig fáradt ☹️. Nagyon szar érzés higy sokszor nincs kire számítani. Nagyon önző.
2021. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem, a nem keleti apukak nem igy viselkednek. Gyakran tyukanyo modjara ok setalnak, babaznak. Fiatal jo pasik, mert az anyuka mondjuk kikapcsolodik, masreszt apuka ugyan nem menstrual, nem tud teherbe esni, de pontosan olyan szoros kotodese tud lenni a kicsivel.

Ez nagyon szomoru, es ha igaz, akkor nem ritka Magyarorszagon. En nem tudnek egyutt maradni ezek utan.

2021. aug. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Rendezeresen jarj el a gyerek nelkul pl vasarolni fodraszhoz

Szervezz kozos programokat ha meg haverozni akkor menj vele parszor.


Kozold vele h a gyerekneveles pont olyan faraszto mint a munkaja miveleg a haztartas is a nyakadba van.


En mikor meguntem akkor szepen egy hetvegere leleptem. Elotte napirendet irtam neki h pontosan mit kell megcsinalnia a hetvegen. Majd pontosan ugy reagaltam a benazasaira mint ahogy o. Besertodott, rahagytam. Majd a kovetkezo hetvegen megint leleptem.

A huto ures volt mindig h vasarolni kelljen menni, nem jagytam rendet h takaritani is kelljen.


A hatmadik utan leesett neki h nem piskota a gyerekkel a melo.

Azota erdekes modon elfelejtette h mennyire faraszto a meloja.


Most 5 eves a gyerek ovis, dolgozom, de a hazimunka ismet kozos feladat a parommal.

2021. aug. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7. Így kell ezt. :) Sok nő ragaszkodik ahhoz, hogy csak ő csinálja jól, apa "béna" és/vagy úgy bánnak a párjukkal, mintha hímes tojás lenne. Egy családba nem elég befizetni, jelen is kell lenni. Vegye csak ki részét és legyen az természetes, és ne kelljen engedélyt kérni, hisz egyenrangúak vagytok. Gondolom, ő se beszéli meg folyton, hogy kimehessen az ajtón, akkor neked se kell. Sokkal jobb, ha morcos párszor az elején és netán sír a gyerek, mert eltérnek a szent napirendtől, mintha annyira kímélve van apuka, hogy nem is ismerik egymást. Adjatok nekik lehetőséget felelősséget tanulni a saját gyerekükért. Ha másképp nem megy, rá kell kényszeríteni. "Na sziasztok, elmentem boltba/futni/barátnőhöz...stb., jók legyetek!" Nem kell ezt hetekig tervezni, életben fognak maradni, és megszeretik egymást, és természetes lesz.
2021. aug. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem akarja akkor is a sarkadra kell állni. Mond meg neki hogy ezentúl szombaton övé a gyerek és a háztartás, te meg lelépsz. Pufogni hisztizni fog az első három alkalommal de majd megszokja. Ragaszkodj hozzá minden áron most még menthető a dolog később már nem lessz az.


Kitartás. 😸

2021. aug. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!