Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A párommal megbesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A párommal megbeszéltük,hogy talizunk,de még konkrét időpontot nem.Reggel kérdeztem tőle,hogy holnap jo lesz,tali? Erre nem válaszolt.

Figyelt kérdés
Egész késő délutánig. Mondja,hogy dolgozott. Mondtam neki,hogy egy paraszt,amiért reggeltől este hatig nem volt képes legalább ennyit írni,hogy dolgozik.Bocsanatot kert,de ez a tapló stílus elszomorít es nem változik,csak az a baj,hogy szeretem. Mit tegyek?
2021. aug. 5. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Ne hisztizz annyit, és mondd el neki, hogy szereted!
2021. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy ő pontosan tudja, hogy te akár egy hétig várod tűkön ülve, mikor füttyent és ugrasz.

Legközelebb, ha nincs semmi konkrét, szépen tedd el a fiókba te is őt: szervezz valami programot. Menj a barátnőkkel moziba, menj futni, látogass meg egy rokont, menj a strandra, stb. Vagy csak simán ülj otthon és nézz sorozatot. A lényeg, hogy mikor füttyent, akkor megmondod, hogy sorry, de neked mar van programod. Legközelebb szóljon időben, mert nem rá fogsz várni. De javasoljon most egy fix időpontot, és ha te is ráérsz, akkor oké.

Egy pár ilyen után rászokik, hogy időben lestoppoljon, ha látni szeretne. Vagy teljesen kikopik, ha amúgy is tojik a fejedre. Akkor meg jobban is jársz.

2021. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2-es jókat írt.

Az a baj, hogy ő szrik a fejedre, te meg ragaszkodsz hozzá ígyis meg úgyis. Ès ő pontosan tudja, hogy bármit tesz, ez így is marad, max hisztizel kicsit.

Jól teszed, ha te is hanyagolod, ès ha ilyen eset lesz, akkor nem fogsz ráèrni. Pont úgy, ahogy a 2-es írja. Így látja, hogy nèlküle is van èleted, nem utána ácsingózol egèsz nap.

2021. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2: köszönöm a tanácsot!!
2021. aug. 5. 21:59
 5/8 A kérdező kommentje:
3: neked is
2021. aug. 5. 22:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kettes tanácsát én is adom, ne hagyd, hogy úgy rángasson, ahogy ő fütyül.
2021. aug. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Legyél őnálobb a férfiak azt szeretik ha meg kell dolgozni a nőért. Aki csicskába lemegy a kapcsolat miatt az meg csak használják.
2021. aug. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
egy normális kapcsolatban nem kell senkinek lmennie csicskába, meg teperni a másikért, meg játszmázni. mert bár igaza van a fenti válaszolóknak, ez játszma. természetesen kellene működnie, mindkettőnek vágynia kellene a másikra, nem pedig ilyen baromságokat csinálni. legalábbis az én tapasztalataim alapján azok a kapcsolatatok vezettek valahová, ahol gördülékenyen ment minden
2021. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!