Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnya beszédet ki lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya beszédet ki lehet provokálni?

Figyelt kérdés
A barátommal szerettem volna egy olyan témáról beszélni, amiben nem értünk egyet, én normális hangnemben elmondtam az indokaimat. Erre ő azt mondta, hogy mennyire aljas is vagyok, amiért azt nem nézem, hogy ő mi mindent megtesz értem. Szerinte én provokáltam ki a veszekedést, én kezdtem el.
2021. aug. 6. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Bizonyos emberek minden agressziójukat ezzel indokokják, hogy kiprovokálták belőlük. A felelősség áthárítása ez, nem több.
2021. aug. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2%
Persze hogy kilehet
2021. aug. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Kilehet, hogy te provokáltad-e ki ténylegesen azt nem tudjuk. De általában rendelkezni kéne az embernek annyi érzelmi intelligenciával hogy a párjával nem úgy beszél mint egy utolsó döggel, még ha fel is bosszantja.
2021. aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%

Az van, hogy a párod nem tud logikusan csak érzelmi alapon gondolkodni. Ezért ha te felhozol egy logikus érvet, ő azt személyes sértésnek veszi.

Máshogy gondolkoztok, ebből még rengeteg vita fog köztetek kialakulni.

2021. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ès itt most az "aljas vagy" a csúnya beszèd?
2021. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyszives áruld màr el azt a temát,amiröl kifejtetted az indokaidat.


Mert ez így innen elég tág dolog.

Pld beszéljük már meg,hogy anyád miert ilyen...normálisan..

Vagy hasonlólk.

Tehát nem mindegy,hogy mikor,hogy milyen témát és hányszor veszel elö!!

2021. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ki lehet hogyne, az agressziót is. Mi nem tudjuk ez milyen szintű vita volt és azt sem, hogy hányszor provokáltad már, mi volt a téma, te milyen hangnemben adtad elő neki. Viszont a provokáció is egy felelősség, ne csodálkozz, ha valaki ennek hatására verbálisan bánt.
2021. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!