Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális, ha valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha valakinek a párja akarja megszabni, hogy milyen ruhát kell felvennie, hogy nyaralni menjen vele?

Figyelt kérdés

Adott egy ismerősöm (nő), aki szolidan öltözködik. Van a párja, aki kihívó ruhákat szeret rajta látni. Emiatt korábban is veszekedtek. A párja többször választás elé állította, hogy csak akkor mennek el hétvégén bárhová, ha az ismerősöm kihívó ruhákat vesz fel, ellenkező esetben maradnak otthon és nem mennek sehová. Eleinte nehezen belement ez a barátnőm, hogy a párja kedvébe járjon, de már a közös nyaralást is ahhoz kötötte a párja, hogy kihívó ruhákban menjen vele. Végül szolidan ment, veszekedtek is emiatt.


Szerintetek az ilyesmi mennyire normális egy kapcsolatban, tehát lehet a férfi csak szeretné, hogy többször öltözzön kihívóan és rosszul kommunikálja le? Lehet úgy gondolja semmiség azt kérnie, hogy egy szolid személyiség öltözzön kihívóan?

Vagy nem érdekli és a kedvire akarja átformálni? Vagy egyértelmű, hogy zsarolja ezzel és túlzás ezt kérni?


Ti hogyan látjátok?



2021. aug. 6. 21:20
A kérdező szavazást indított:
belefér egy kapcsolatba, csak rosszul kommunikál a férfi
nem normális így megszabni, hogyan öltözzön a másik
49 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Fordítva még meg tudnám esetleg érteni (ne rakjon már ki mindent a nagyvilágnak), de így???
2021. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagytam, hogy megszabja a barátom, mit vehetek fel. Ki is dobott, de jól van ez így. Utána jött egy FÉRFI, aki nem a tulajdonának, hanem a társának tekint.
2021. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Idióta, nincs miért kifejteni.
2021. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az összes pasim kritizálta az öltözködésem (túl szolid voltam/vagyok), némelyik hasonló módon, mint ez a pasi.


Én 40 évesen tanultam meg beletojni a férjem véleményébe.

2021. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindig kritizálták.

Mostani barátom is azt szeretné, ha kivágott felsőket hordanék, meg "macásabban" öltöznék. De én meg eleve nem szeretem, ha megnéznek, tinikoromban sokat zaklattak. De ezt hol fognák fl, azt hiszi a férfiak nagy része, hogy a nőknek jó érzés, ha füttyögnek, üvöltöznek utánuk trágárságokat.

2021. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

5-ös!


A nők nagy részének láthatóan jó érzés ez.


Kérdező!


Egy primitív nyomorult a pali. Ez az elvárás csak ellenkező esetben lenne elfogadható.

2021. aug. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Nálam pont fordítva volt exemnél. Megakarta szabni, hogy szolidan öltözzek, szoknyát sem vehettem volna fel szerinte. Kinevettem és sz.rtam ra🤷🏻‍♀️
2021. aug. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok miről beszélszxd
2021. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
9. néha tévedhetek én is , de tudom hogy kamuzol ! XDD
2021. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én ezt nem fogadnám el, ez szerintem nagyon nem helyes, mindenki msga dönti el, hogy mit vesz fel.
2021. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!