Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belenézett a párom a telefonom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenézett a párom a telefonomba, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

10 hónapja ismerjük egymást, abból csak 4 hónapja vagyunk együtt, az, hogy ő féltékeny típus volt, az a kezdetektől nyilvánvaló volt, de nem tulajdonítottam jelentőséget a dolognak. Ott már érezhettem volna, hogy gond van, amikor elmondtam neki, hogy az exem írt nekem és én volt ezért a hibás. 3 héttel ezelőtt voltam nyaralni, mondtam, hogy sok új emberrel megismerkedtem, többek között az illető sráccal is, mert jót beszélgettünk egyszer. Régebben is szóbakerült ez, viszont az elmúlt 2 hétben napi 1x biztos megkérdezte, hogy odaadom-e neki a telefonom, hogy átnézze és mikor nemet mondtam, akkor pedig a klasszikus "Mi rejtegetni valód van előlem?" kérdést kaptam meg.

Csakhogy ma együtt voltunk, kiszaladtam 2 percre a mosdóba, mire visszajöttem az fogadott, hogy vöröslött a feje a dühtől és egyből a srácról kezdett engem faggatni. Nem csak azért volt undorító, mert belenézett a telefonomba és elolvasta az amúgy érdektelennél érdektelenebb levelezéseimet, de el sem mondta hogy beleolvasott, hanem később következtettem ki. Fennhangon kezdett kikérdezni és onnan esett le, hogy belenézett, hogy az egyik leírt mondatomat idézte.

Nyilván hatalmas veszekedés lett, a dolog végkimenetele az lett, hogy én egy szavahihetetlen, hazudozó ember vagyok és tulajdonképp ne is beszéljek egyetlen férfival sem, de azzal pl. nem volt gond, hogy őt látták más nővel találkozni és ő ezt a mai napig is letagadja vagy hogy ő neki több, kifejezetten jó nő ismerőse-barátja van, akik furcsa gyakorisággal csörgetik őt meg kora este és hívják el moziba, vagy épp együtt edzeni.

Kilátástalannak érzem a helyzetet, mert majdhogynem egy évembe került, hogy kiderüljön hogy ez az ember ilyen beteg és sajnos mi idáig komolynak terveztük a dolgot, már a gyerekvállalásról is beszéltünk és most kb. a nullán vagyunk.


Ti mit mondotok, próbálják még egy esélyt adni ennek az egésznek vagy legyen itt a vége? Sajnos édesanyám ugyan ilyen szituációban volt és neki az élete ment erre.


2021. aug. 8. 10:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%
A leírtak után nem tudod a választ, hogyan tovább?
2021. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Szakíts!!!

Egyrészt, esélyes, hogy pont azért ilyen idegbeteg, mert az, aki sáros... Másrészt, a féltékenységet nem lehet éveken át elviselni összeroppanás és depresszió nélkül, mert az ilyesmi bántalmazó kapcsolatnak számít.

2021. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

"de azzal pl. nem volt gond, hogy őt látták más nővel találkozni és ő ezt a mai napig is letagadja "

Innentől nem értem mi a kérdés.

2021. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Ki milyen virágot szakít, olyat szagol. Ha az elejétől tudtad hogy féltékeny típus és te ezt nem bírod, akkor minek jöttél vele össze?

Azzal legyél tisztában, hogy változni nem fog, ha nem képes beismerni, hogy a féltékenység nem miattad hanem miatta van és kezelni kellene az alacsony önbizalmát. Na nem neked, hanem egy szakembernek.

De nincs még minden veszve, akár most is szakíthatsz, mielőtt a te és leendő gyereketek életét tönkre tenné.

2021. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Nyilvánvalóan még egyikőtök sem érett meg egy normális, komoly párkapcsolatra, keféljétek ki magatokat rendesen, utána gondolkodjatok hosszabb távon.
2021. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
"most kb. a nullán vagyunk" - Szerintem mínuszban vagytok. Ki tenne ebbe bármit is?
2021. aug. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%

"a klasszikus "Mi rejtegetni valód van előlem?"" Nem tudom, hogy te hol élsz kérdező, de én 10 év alatt voltam több párkapcsolatban és egyszer sem kaptam meg ezt a kérdést. A kapcsolatod halott, ennyi biztos.

A telefonodat meg zárd már le legalább egy nyomorult pin kóddal.

2021. aug. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a pasija tuda a pin kódját.

Ő persze nem tuda a pasijáét:)

2021. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%

Pont a feltekeny emberek a megbízhatatlanok :(

Altalaban az ilyenek mivel a parjukrol azt feltételezik, hogy pasizik igy eleinte kiborulnak ugyan de elkezdenek csajozni is:(


Aztán megint jön egy törés a kapcsolatban. És vagy megembereli magát vagy nem a későbbiekben.


Ez nem egy nyugodt stabil párkapcsolat igy amire építkezni lehetne.

2021. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#8

Igen, volt rajta kód, de valamikor kileshette, mert én nem mondtam meg neki és csak 2 percet voltam kint mosdóban és láttam, hogy meddig olvasta vissza a beszélgetést, mert nem lépett ki a messengerből és biztosan nem próbálkozott 1,5 percig a kóddal, mert akkor nem tudott volna annyit elolvasni a beszélgetésből. Én pedig a mai napig nem tudom az ő kódját.

2021. aug. 8. 11:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!