Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nem tudom elfigadni?

Figyelt kérdés

Párom tudja hogy baj van ez a verképbol kiderult, és azt mondták diétáznia kell úgy néz ki, de további vizsgálatok kellenek hogy kideruljon mi okozza a hízást.


Viszont semmit nem csinál hogy kezdje magát visszafogni, issza a kólát, egymás után eszi a jégkrémet, vagy egy tányér pörkölt után még 2 vajas sajtos párizsis kenyér..


Szerintem már most kezdhetne csökkenteni ezeken h ne hozzon ha lehet de semmi..


2021. aug. 8. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen normális és tisztelendő hogy ezt nem fogadod el, a kérdés igazából azt, hogy ezt tűrni meddig fogod tudni. Ha az akaratereje nulla, sajnos vagy el kell kezdened addig seggberúgni amíg el nem kezd magával törődni. Ellenkező esetben végig kell nézned hogy leépül minden szempontból.
2021. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Évekkel ezelőtt volt orvosnál ízületi fájdalmak miatt, már akkor is mondta az orvos hogy figyeljen a súlyára mert baj lesz..el is mondta mit tegyen..nem tette,pedig lehet nem lenne most vlmilyen betegsége
2021. aug. 8. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Most a párod nő vagy férfi? Mert az nem derült ki hogy kivel van a baj? Nem kérdezted mi baja? Lehet azért eszik, abba menekül valami probléma elől.
2021. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megint te a két műszakban dolgozó nőddel? Menj már innen!
2021. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem eltakarodhatnál már az oldalról.


Nem tűnt még fel, hogy azért hízik, mert te egy tahó vagy, aki 0-24 szidja őt?

2021. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!