Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim miért szólja le az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim miért szólja le az érdeklődési körömet, de duzzog, ha nélküle csinálok dolgokat és találok hozzá társaságot?

Figyelt kérdés

Pl. én szeretem a balettet -> ő aztán nem megy el balettre -> keresek barátnőt/rokont akivel mehetek -> én otthon hagyom őt vagy

ő nem jár béna falunapokra -> teszek neki egy szívességet és kimentem a családomnál -> én miért megyek


2021. aug. 8. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Érezd jól magad.
2021. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert rosszul választottál.
2021. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Önző.
2021. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert önző. Egyszerűsítsük le: gyakorlatilag elvárja, hogy te légy boldogtalan és ne tudj a hobbijaidnak élni, mert az neki nem tetszik, de nem hajlandó elfogadni azt, hogy neked ez van annyira fontos, hogy akkor nem vele mész.
2021. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Gáspár Keve Balázs ***** válasza:
100%
Kevésnek érzi a kapcsolata nyereségét belőle szerintem. Nálam is van ilyen, de nem mindíg. Ha ez általános dolog akkor féltékeny arra hogy neked van ami jól esik nélküle, neki meg nincs.
2021. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülye
2021. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem való hozzád.

Elvárná, hogy építsd le a személyiségednek azt a részét, amihez nincs affinitása.

Ne űzd a hobbidat. Ne szeresd a balettet. Ha igen, akkor se járj. Ne látogass el közösségi, kulturált szórakozásra, ahol a rokonaid, ismerőseid, barátaid veled együtt szórakoznak.

A párod egy szegényes lelkű, önző alak.

Neked igényes hobbijaid vannak.

Társasági ember vagy.

Ő nem.

Pokollá fogja tenni az életedet.

Az nem megoldás, hogy ő marad, te mész. Ugyanis az együttélésben alapvető, hogy hasonló az érdeklődési kör, és amiben nem az, azt nem kirlátizzum.

2021. szept. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jav: nem korlátozzuk.
2021. szept. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem is ertem miért nem megy veled balettozni.Egy kis fehérfodrosszoknya harisnya milyen jol is álna rajta.

Menj el vele pecázni vagy crossozni.

2021. szept. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd ezt a palit nem hozzád való.
2021. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!