Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy csütörtökön este átmegyek de végül nem mentem át, mert történt velem egy kis baleset és ezért péntek reggel kezdtem a sürgősségin (röntgen...) És mire végeztem fájós lábbal még inkább szerettem volna otthon pihenni. Megírtam neki, hogy majd jövőhéten pótoljuk de ő úgy megsértődött ezen és kiakadt, hogy ő már látni szeretett volna és eltervezett mindent de ha látni szeretne akkor ilyenkor miért nem jön át akkor ő? Ha tudja, hogy fáj a lábam? Nem akartam én áthívni, mert ő is dolgozott a napokban de reméltem, hogy magától eszébe jut vagy meglep ezzel de úgy tűnik 2 év együtt töltött idő után ez neki nem megoldás. Sajnos gyakran mondtam le már találkozót, mert vagy fáradtság, munka vagy az otthoni teendők miatt nem mindig tudok könnyen elszabadulni de szerintem most elég elfogadható okom volt rá.


22/L



2021. aug. 8. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2 éves kapcsolatban miért játszmáztok?Ha szeretnéd ,hogy veled legyen miért nem mondod ezt neki ?Esetleg ha benned van a tüske azt is meg lehetne említeni ,hogy jól esett volna ha ezt a lehetőséget ő kínálja fel. Lehet azt gondolja ,hogy ez csak egy kifogás részedről ha nem tudtok egyenesen beszélni.
2021. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem inkább ő a hibás hogy nem megértő

Én pasim is ilyen, mintha róla olvastam volna :D

2021. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez épp jogos. De a többi?
2021. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez egyszeri alkalom lett volna azt mondanám teljesen igazad van. De saját bevallásod szerint is tojsz a fejére és nem igazán fontosak neked a talik, ezt ő is érzi és szarul esik neki. Ha annyira látni akarnád 2 éves kapcsolatban miért nem lehet annyit mondani, hogy gyere át, mert fáj a lábam, hiányzol és szükségem van rád? Inkább ne erőltessétek ezt a kapcsolatot, mert így olvasva is egy nyüglődésnek tűnik.
2021. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2 év után, 20 év felett ez nagyon gyerekes, felszínes kapcsolat. Mindketten csak szórakoztok a másikkal.
2021. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

" ha látni szeretne akkor ilyenkor miért nem jön át akkor ő? Ha tudja, hogy fáj a lábam? "

1. határtalanul önző

2. érzéketlen

3.korlátolt és ostoba.


Kell ez neked? Ha már most ilyen, akkor mindenben ilyen.

És soha nem fog változni. Ilyennek született.

2021. aug. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nézz magadba. Elvárod a gondolatolvasást. Ha valami szeretnél, ott a szád, mondd meg. Manipulatív a kommunikációd ami egészségtelen. Próbálj meg őszintén kommunikálni, fejezd ki az igényeidet őszintén, mert csak így fogsz tudni valaha normális, felnőtt párkapcsolatot kialakítani.
2021. aug. 9. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vihar a biliben.
2021. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!