Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csinálta az ex barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinálta az ex barátnőm, hogy mindig neki volt igaza?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mi a technikája? Én ezt meg akarom tanulni! A végén már sokat vitáztunk, és azon kaptam magam, hogy mindig én voltam a szemét, én jöttem ki minden vitából szarul, és szinte akkor is én kértem bocsánatot, ha ő bántott meg engem. Intelligensnek tartom magam, de egyszerűen nem jöttem rá erre a Jedi elmetrükkre. Van erről vmi könyv, vagy tanfolyam? Oké, ez poén volt, de tényleg érdekel, hogy hogyan csinálta, és más hölgyeknél is tapasztaltam ezt régebben. Mondok egy légbőlkapott példát. Ha én megcsaltam őt, akkor rohadt szemét vagyok. Ha Ő csalt meg engem, akkor is én vagyok a szemét, az én hibám az Ő félrelépése is, mert belehajszoltam. Minden más szituációnál így ment ez.

#vita #igazság #Jedi-elmetrükk
2021. aug. 10. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Pinája van.
2021. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Úgy, hogy nő
2021. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Párom férfi es detto ilyen.


Amiket megfigyeltem

- akarmilyen problemam van, kicsavarja ugy, hogy az ő problemairol legyen szo, pl ha nem bízom benne komolyan a végén még nekem kell őt győzködni meg bizonyitani hogy megbízhat bennem nekem csak ő kell, nem kell más. Mert elkezd viszontvádolni.


Es minden marad tovabbra is hogy ő ki tudja korrekt e vagy nem. Nem bizonyit semmit nem győzköd engem


- folyamat áldozatnak állitja be magát, nem engem hanem őt kell sajnálni mert én gonosz ugy állitom be hogy ő milyen sz.r ember mert ez meg az a bajom vele, nem tesz ellene nem erdeklik az érzéseim, hanem átmegy picsogoba és még őt kell sajnálni meg akkor minek vagyok vele ha nekem ő semmiben nem jo- visszakerdezések.


Megint minden marad ugyanugy az en sérelmeim nincsenek megoldva


-visszhang, papagáj.

Ha attol tartok el akar hagyni hozzám vágja hogy en akarom őt elhagyni. Mindent ismetel.


- ha megsertodom akkor ő is, nem hiv fel, ignoral, még neki áll feljebb, de akár napokig is. És még én kezdem el keresni őt..holott én vagyok megbántva


-hazudik. Bizonyitékok nelkul semmit nem ismer be.és még nekem kell bocsánatot kérnem igy azert is amiben valojában ő a saras.


Stb

2021. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

* jav

Ha nem bízom benne, a végén még nekem kell bizonygatni hogy ő megbízhat bennem

2021. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne akard megtanulni.


Azért, mert ilyen partnered volt, a következőt nem kell ezzel büntetni.

2021. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jajj, dehogy, nem akarok én senkit se büntetni! Egyszerűen csak meg akarom érteni a pszichológiáját. Hogy még a butácska nők is zseniálisan alkalmazzák ezt a cselt, az okos férfiak meg néznek, mint a lufinyúl, mert nem értik.
2021. aug. 10. 17:25
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy,hogy volt közönsége. El kell küldeni a halál f... az ilyen embert,legyen bàrmilyen nemű. Ők sem tisztelik a párjukat.
2021. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#1-est egèszítenèm ki annyival , hogy papucs vagy, mindig az övé az utolsó szó
2021. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem csak a nők alkalmazzák, hanem a férfiak is szép számmal.


Az én exemnek (aki egy férfi volt) az volt a technikája, hogy folyton sajnáltatta magát. Ő a gyerekkori dolgaihoz nyúlt vissza, pl. oda, hogy szegény családban nőtt fel. Olyan albit néztünk, aminek 60.000 lett volna a bérlési díja (az sajnos a mai világban már olcsónak számít), és még ennek sem tudta előteremteni a felét. Hiába volt munkahelye, inkább költött játékokra, és amikor szóltam, hogy jó lenne összeköltözni, akkor jött a sztori a szegény családról, a pénzt lenyúló szülőkről és az ajándék nélküli karácsonyról. Ekkor persze megsajnáltam.

2021. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
6 Néz,mint a lukinyúl. Így szól a mondás.
2021. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!