Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom miert mond olyanokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom miert mond olyanokat, hogy lekicsinyítsen?

Figyelt kérdés

Pl nem tudni mit hoz a jövő ((vagy egyutt maradunk, vagy nem,( neki8))


Mikor pr.stikrol poénkodtunk, poenbol bevágta, én 20 ezret se érnék, de 2 ezret se(amugymeg imádja velem a szexet, kulsore értette csak, pedig vekony normalis nő vagyok, anno modellkedtem is, millio kepem van eladva is)


Most úgy a többi nem jut eszembe, ezek ütöttek most nagyon.


Ha őt kérdezem akkor szerinte kiforgatom a szavait nem negativan érti ezeket. Es én vagyok a hibás amiert tulkombinálok.


Vagy én vagyok a túlérzékeny?



2021. aug. 10. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulàlok az intellektuális partnerhez 😆😆
2021. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Mert ő bunkó típus nem az a szeretgetös fajta.

Ha nem tetszik nem kell vele lenni.

2021. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Csak rombolja az önbecsülésed, hogy mellette maradj és akard őt, mert kevésnek gondolja magát hozzád. Tipikus pöcs :D Gratulálok hozzá.
2021. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért poénkodtok prostikról? Ez nem poén, és főleg nem téma párkapcsolatban. Nincs jobb témátok?
2021. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!!! Egy egy beteg ember. Módszeresen leépíti az önbecsülésed és végül tönkretesz!
2021. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fasz? Te jó ég, ez de beteg már😂 Oké, hogy poénkodunk a másikkal, de azért húzzuk már meg magunknak a határokat. Ez már nem vicces amit ő csinál, inkább megalázó, lenéző. Mintha rád vetítené ki az önértékelési problémáit. Bocsi de nekem ilyen faszi nem kellene, tiszteljük már egymást egy kapcsolatban annyira, hogy ilyeneket még viccből sem mondunk egymásnak!
2021. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Paraszt. A jó édes anyukája nem ér 2000-ret.
2021. aug. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Így kezdődik egy bántalmazó kapcsolat... Vagy menekülsz, vagy csak rosszabb lesz.
2021. aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!