Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mennyire toleráljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire toleráljátok, ha egy srác többnyire nem elérhető telefonon, se Facebookon és az emailekre is csak hetek múlva reagál?

Figyelt kérdés

2021. aug. 15. 08:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Miért kéne ezt tolerálni? Minek kéne egy olyan alakkal bohóckodni,aki soha nem elérhető szándékosan?
2021. aug. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
És akkor hogy kommunikálunk? Füstjelekkel? Amúgy ezt senki nem tolerálja, mert az emberek nem szeretik, ha teljesen leszarják a fejüket.
2021. aug. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Csak akkor kommunikálunk ha én keresem. Ha ő keres arra nem reagálok nem szeretem ha zavarnak a magánéletemben.
2021. aug. 15. 08:27
 4/31 anonim ***** válasza:
96%

3


xddd ok. Aztán nehogy írkáld két nap múlva, hogy miért vagy egyedül és mindenki leszar brühühü.

2021. aug. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
3 Akkor élj egyedül. A párkapcsolat a magánélet,ideális esetben. Nem tudom kinek képzeled te magad,hogy bárkinek megfelelne ez. Úgy hoszed,majd ha havonta 2x fütyülsz a csajnak,hogy jöhet sz.pni,az majd egy elfogadható kapcsolat lesz számára?
2021. aug. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
#3 lol.. ilyen hozzáállással soha nem lesz senkid. Bár jobb is így.
2021. aug. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%
Persze, mindannyian imádjuk ha csak akkor vesznek elő amikor szükség van ránk...
2021. aug. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Igazából ne szeretek beengedni senkit a magán szférámba, meg lelkisegély szolgálat se vagyok. Ha gondja van, oldja meg magának és ne engem zaklasson minden hülyeséggel. Nem szeretem ha rámtelepszenek.
2021. aug. 15. 08:39
 9/31 anonim ***** válasza:
98%
Ezt senki sem tolerálja, így kár is ismerkedned. Ilyen alakok ne zavarják más magánéletét!
2021. aug. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
De minek akarsz ezzel a hozzáállással barátnőt? Mert ezekszerint csak dugni kéne. Keress egyéjszakásokat, ott nem kell törődni a másikkal.
2021. aug. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!