Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők/lányok ti hogy kezelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok ti hogy kezelnétek ha a párotok alkalomadtán a súlyotokkal, alakotokkal piszkálna?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk/voltunk együtt, elején tök harmonikus volt minden, mostanában egyre többször megkapom, hogy nagy a popsim meg hogy híztam. Lehet poénnak szánja de egyre rosszabbul esik mert nem gondolom hogy igaza lenne. Én magamba már szakítottam de még várok azzal hogy elmondjam neki. Úgyis fesztivalozott a héten haverjaival, le se tojta a fejemet. (N/21)


Hogy reagálnátok?


(Ha valaki szeretne, privátban küldhetek képet az alakomról, de ide nem szeretném kirakni)



2021. aug. 15. 17:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2%
Jöhet a kép 😇
2021. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Megpróbálnám megbeszélni, aztán ha továbbra is folytatja, akkor visszaszúrnék oda, ahol neki fáj. Aztán meglátnám, mennyire van kedve még piszkálni... (Meg lehet mondani normálisan, támogatóan, ha szeretné, hogy fogyjak, nem kell piszkálni, amikor jó eséllyel én sem érzem magam teljesen jól a bőrömben...)
2021. aug. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Elég kemény önkritikám van, előbb veszek ilyesmit észre magamon, minthogy bárki megjegyzést tenne rá, ha valamilyen szinten jogos ez (mérhető, képen összehasonlítható, magamon érezhető). Ezek nagy részén már rég dolgozom, mikor másoknak feltűnik, szóval maximum az bosszantana, ha a párom türelmetlen lenne velem. Ha meg nem jogos, akkor meg tudom bizonyítani is, hogy semmit nem változtam (ugyanannyi kiló vagyok, ugyanolyanok a méreteim, kényelmesek az évekkel ezelőtti ruháim, a képeken is ugyanígy nézek ki, szóval nincs miről beszélni). Mégis csak a páromról van szó, aki nem sérteget hobbiból, nem az ellenségemről. De nem vagyok önmagam ellensége, hogy hazudjak magamnak és bedurcizzak, ha valaki nem engedi, hogy kikerüljem az igazságot.
2021. aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
Ez megint valami kamu extra brazil segges kérdés, mint a bikinisek az utóbbi időben?
2021. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

szerintem nem mindegy, hogy TENYLEG hizik az ember, lathato mennyiseget, tehat mondjuk 5-10 kilot minimum vagy csak felszalad 2-3 plusz, ami annyira azert nem szembetuno meg, csak picit latszik.


elobbi esetben valahol jogos, ha szovateszik, bar nyilvan rosszul esik az embernek, de ha felszaladna 10 kilo, mar en se ereznem jol magam, szoval elkezdenek valamit tenni azert, hogy leadjam.

aki viszont 2-3 kilo hizas utan is elkezdene mar egybol ezzel b.szogatni, azt elkuldenem a ..csaba, mert ez nevetseges. volt olyan pasim, aki mar ennyi kilo hizast is szovatett ugy, hogy meg a plusszal is boven a vekony kategoriaba tartoztam es mivel magas vagyok, egyenletesen oszlott el. rosszul esett elegge, de itt egyedul o volt a szanalmas.

2021. aug. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
87%

#4 xdd

Ha valid a kérdés akkor elég gyökér a barátod, nem a tulajdona vagy, hogy megmondja, hogy nézz ki. A jóindulatú kritikát is máshogy kéne tálalnia. Amúgy mostanában meg a nagy fenék a trendi, de persze látatlanban nem tudom megmondani

2021. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nincsen kis fenekem, de nem a zsiros fajtából való. Valamiért őt mégis zavarja ez.
2021. aug. 15. 18:02
 8/17 anonim ***** válasza:
64%

A helyedben : megmondanám neki azt, amit fejben már eldöntöttem.

A magam helyében: ha igaza van, akkor összekapnám magam. Ha nincs igaza, akkor megkérdezném, hogy mi baja van tulajdonképpen, mert biztosan nem az, amit mond.

2021. aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hány kilót híztál az egy év alatt?


Szerinted van most rajtad komolyabb túlsúly?

2021. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
2-3 kilot. Nem gondolom, hasamon egy deka zsir sincs, egyedul a popsim nagyobb, de az mindig is nagy volt.
2021. aug. 15. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!