Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi pénzt költötök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt költötök a barátnőtökre, párotokra?

Figyelt kérdés
Hello. 1 éve vagyok együtt a barátnőmmel, és egyre nagyobb elvárásai vannak felém. Az első időszakban elég volt neki vacsi,mozi,nyaralás,stb. Utána kért egy Iphone 12-t tőlem, 560.000 ft volt, szó nélkül megvettem neki. Azóta új autót akar magának kérni, és azt mondta ha ezt nem veszem most meg, elhagy. Arra hivatkozik hogy ő magának nem tudná megvenni,én pedig igen..

2021. aug. 15. 20:46
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem vedd vissza a telefont és rúgd ki a picsába 🤷‍♂️
2021. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
89%
Nincs barátom, barátnőm, párom, férjem. Így egy fillért sem.
2021. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
94%
0-t, mert nincs.
2021. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
99%
Van egy aranyásód :D
2021. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
93%

Milliomos a barátom.

Eddig pár fagyit koltott ram. 1 éve egyutt.

2021. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem itt nem az összeg a lényeg, hanem az, hogy konkrétan követelőzik, fenyegetőzik és feltételhez köti a "szeretetet".
2021. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
90%

Fhú,de aranyásó barátnőd van :D

Amúgy 0 forintot,mert nincs :C(hello darkness my old friend)

2021. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
98%

Elkapattad?

Mondd meg neki, ha lelèp, coki a pènzcsapnak!


De inkabb a csajt kène kitenned

2021. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
93%
Vagy csak kamu.
2021. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
89%

Amennyit jólesik. Mondjuk nincsenek egymás felé elvárásaink, de volt olyan, hogy elment kéthavi fizum neki szülinapjára, mert mégis csak 30 és tudtam, mit szeretne, szarabbat meg nem veszek. De ő is szórta a pénzt előtte az enyémen meg költött rám hirtelen felindulásból számomra túl sokat, szóval nem tudom pontosan hogy állunk az ilyenekkel, de igyekszem egyensúlyban maradni. Inkább zavarban szoktam lenni egy nagyobb ajándéknál és igyekszem hasonló értékben visszaadni, minthogy utána az legyen a szint. Azokon az ünnepeken, ahol mindketten ajándékozunk egymásnak, előre meghatározunk egy összeget, de még így is van amikor meglep olyan dolgokkal, hogy falnak megyek.


Szerintem semmi baj azzal, ha jó sokat költ egymásra egy pár. Ha megtehetik, hadd tegyék, én lennék a legboldogabb, ha mindenki meg tudna venni kisebb-nagyobb dolgokat a szeretteinek. Ha viszont nem kölcsönös, ráadásul azért, mert a másik elvárja, az nem túl szép, de te is tudod, hogy azt lehet kihasználni, aki engedi...

2021. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!