Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már veletek hasonló?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek hasonló? Lányok válaszait várom elsősorban!

Figyelt kérdés

Menstruáltam,és nem vettem észre,hogy megjött.Ezért a bugyim kicsit olyan lett.

Itt vagyok a barátoméknál,és az anyukája mondta hogy agyjam oda neki nyugodtan azokat amiket ki kell mosni.Én pedig odaadtam neki egy rövidnadrágot,és egy topot,és v.hogyan az a bugyi is közékeveredett.

És most láttam meg a bugyit,ahogy behoztam a szárítóról.

Olyan kellemetlenül érzem magam. :S:S:(:(:(:(

21/L


2010. aug. 29. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
És szerinted az ő anyukája sosem menstruált?
2010. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bizotsan menstruált.

De ez számomra olyan kellemetlen.

2010. aug. 29. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
ne érezd , max mond el a barátodnak hogy mi történt ő meg beszéle meg az anyukájával, hogy te ezt szégyelled és hogy ne említsék fel vagy csak azért hogy az anyukája legalább tudja hogy alapbol nem adtad volna oda
2010. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát,inkább hallgatok,és próbálom nem rosszul érezni magam e miatt.

Végül is ő is ember,és ez b.kivel előfordulhat.

2010. aug. 29. 17:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem egyszer olyan volt, hogy a barátoméknál voltam, főztünk, elvágtam az ujjam...eléggé vérzett, pólóm, mindenem olyan lett. Végül meggyőzött az anyukája, hogy kimossa a cuccaimat. Végülis ez is vér. :)
2010. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad kellemetlenül :)) Nincs értelme :)

Igaz én is kellemetlenül éreztem magam,csak én azért mert úgy mentem a páromhoz,hogy menstruáltam,ráadásul nem 1 napra mentem :) de mostmár "segít" a párom,és mondta,hogy ne érezzem magam kellemetlenül!

Az anyukája is nőből van,ő is menstruál :D (:

TÉNYLEG NE LEGYEN KELLEMETLEN ÉRZÉSED!!!:)

2010. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy jártam, hogy éjjel megjött a menszeszem, amikor egyáltalán nem kellett volna. Szépen összevéreztem a lepedőt is. A barátom meg reggel felkelés után fogta kivitte az apukájának mosásba. Pedig mondtam neki, hogy ne, majd én kimosom, ha elment otthonról az apukája, ő volt az erősebb. Azt hittem, hogy elsüllyedek szégyenemben, amikor rakta a mosógépbe és ott állt az apukája, és látta, hogy mi van rajta. Ennek ellenére jóban vagyok az apukájával, soha nem került szóba ez a téma.
2010. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elhiszem, hogy kicsit kínos, de ne törődj vele. szerintem az anyukája is max 3 másodpercig foglalkozott a dologgal.
2010. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!